Kolejka 1
|
24 Sierpieñ, Czwartek
|
Maghreb Fes – Maghreb Tetouan
|
|
2:1
|
|
25 Sierpieñ, Piątek
|
Olympic Safi – Hassania Agadir
|
|
1:1
|
|
Union Touarga – Renaissance Zemamra
|
|
2:1
|
|
26 Sierpieñ, Sobota
|
Youssoufia Berrechid – RCA Casablanca
|
|
1:3
|
|
Berkane – Mouloudia Oujda
|
|
2:0
|
|
Ittihad Tanger – Riadi Salmi
|
|
0:2
|
|
29 Sierpieñ, Wtorek
|
ASFAR – Chabab Mohammedia
|
|
2:0
|
|
30 Sierpieñ, Środa
|
WAC Casablanca – FUS Rabat
|
|
0:2
|
|
|
|
Kolejka 2
|
31 Sierpieñ, Czwartek
|
Riadi Salmi – Hassania Agadir
|
|
1:0
|
|
1 Wrzesieñ, Piątek
|
Maghreb Tetouan – Olympic Safi
|
|
0:0
|
|
Mouloudia Oujda – Union Touarga
|
|
1:3
|
|
Renaissance Zemamra – Youssoufia Berrechid
|
|
1:0
|
|
2 Wrzesieñ, Sobota
|
Chabab Mohammedia – WAC Casablanca
|
|
2:3
|
|
Berkane – Ittihad Tanger
|
|
2:1
|
|
RCA Casablanca – ASFAR
|
|
2:2
|
|
FUS Rabat – Maghreb Fes
|
|
0:0
|
|
|
Kolejka 3
|
15 Wrzesieñ, Piątek
|
Olympic Safi – FUS Rabat
|
|
0:0
|
|
Youssoufia Berrechid – Chabab Mohammedia
|
|
0:1
|
|
Hassania Agadir – Maghreb Tetouan
|
|
0:2
|
|
16 Wrzesieñ, Sobota
|
Maghreb Fes – RCA Casablanca
|
|
1:1
|
|
Ittihad Tanger – Mouloudia Oujda
|
|
1:1
|
|
19 Wrzesieñ, Wtorek
|
ASFAR – Renaissance Zemamra
|
|
3:1
|
|
Union Touarga – Berkane
|
|
1:3
|
|
20 Wrzesieñ, Środa
|
WAC Casablanca – Riadi Salmi
|
|
1:0
|
|
|
|
Kolejka 4
|
22 Wrzesieñ, Piątek
|
Ittihad Tanger – Youssoufia Berrechid
|
|
2:1
|
|
Chabab Mohammedia – Maghreb Tetouan
|
|
0:1
|
|
23 Wrzesieñ, Sobota
|
RCA Casablanca – Union Touarga
|
|
1:0
|
|
Berkane – WAC Casablanca
|
|
0:0
|
|
24 Wrzesieñ, Niedziela
|
Renaissance Zemamra – Maghreb Fes
|
|
1:1
|
|
Riadi Salmi – Olympic Safi
|
|
0:1
|
|
Mouloudia Oujda – ASFAR
|
|
0:3
|
|
26 Wrzesieñ, Wtorek
|
FUS Rabat – Hassania Agadir
|
|
2:0
|
|
|
Kolejka 5
|
29 Wrzesieñ, Piątek
|
Olympic Safi – Chabab Mohammedia
|
|
- : -
|
|
30 Wrzesieñ, Sobota
|
Maghreb Fes – Riadi Salmi
|
|
- : -
|
|
Youssoufia Berrechid – Mouloudia Oujda
|
|
- : -
|
|
Union Touarga – Ittihad Tanger
|
|
- : -
|
|
Hassania Agadir – RCA Casablanca
|
|
- : -
|
|
3 Pażdziernik, Wtorek
|
ASFAR – Berkane
|
|
- : -
|
|
WAC Casablanca – Renaissance Zemamra
|
|
- : -
|
|
4 Pażdziernik, Środa
|
Maghreb Tetouan – FUS Rabat
|
|
- : -
|
|
|
|
Kolejka 6
|
5 Pażdziernik, Czwartek
|
Chabab Mohammedia – Hassania Agadir
|
|
- : -
|
|
6 Pażdziernik, Piątek
|
Mouloudia Oujda – Maghreb Fes
|
|
- : -
|
|
Ittihad Tanger – WAC Casablanca
|
|
- : -
|
|
Union Touarga – ASFAR
|
|
- : -
|
|
7 Pażdziernik, Sobota
|
Renaissance Zemamra – Olympic Safi
|
|
- : -
|
|
Riadi Salmi – FUS Rabat
|
|
- : -
|
|
Berkane – Youssoufia Berrechid
|
|
- : -
|
|
RCA Casablanca – Maghreb Tetouan
|
|
- : -
|
|
|
Kolejka 7
|
26 Pażdziernik, Czwartek
|
WAC Casablanca – Mouloudia Oujda
|
|
- : -
|
|
FUS Rabat – Chabab Mohammedia
|
|
- : -
|
|
27 Pażdziernik, Piątek
|
Hassania Agadir – Renaissance Zemamra
|
|
- : -
|
|
Youssoufia Berrechid – Union Touarga
|
|
- : -
|
|
Olympic Safi – RCA Casablanca
|
|
- : -
|
|
28 Pażdziernik, Sobota
|
Maghreb Fes – Berkane
|
|
- : -
|
|
Maghreb Tetouan – Riadi Salmi
|
|
- : -
|
|
ASFAR – Ittihad Tanger
|
|
- : -
|
|
|
|
Kolejka 8
|
2 Listopad, Czwartek
|
Riadi Salmi – Chabab Mohammedia
|
|
- : -
|
|
Union Touarga – WAC Casablanca
|
|
- : -
|
|
3 Listopad, Piątek
|
ASFAR – Youssoufia Berrechid
|
|
- : -
|
|
Renaissance Zemamra – Maghreb Tetouan
|
|
- : -
|
|
Berkane – Hassania Agadir
|
|
- : -
|
|
4 Listopad, Sobota
|
Mouloudia Oujda – Olympic Safi
|
|
- : -
|
|
Ittihad Tanger – Maghreb Fes
|
|
- : -
|
|
5 Listopad, Niedziela
|
RCA Casablanca – FUS Rabat
|
|
- : -
|
|
|
Kolejka 9
|
9 Listopad, Czwartek
|
Maghreb Fes – Union Touarga
|
|
- : -
|
|
Maghreb Tetouan – Mouloudia Oujda
|
|
- : -
|
|
10 Listopad, Piątek
|
Riadi Salmi – RCA Casablanca
|
|
- : -
|
|
FUS Rabat – Berkane
|
|
- : -
|
|
Olympic Safi – ASFAR
|
|
- : -
|
|
11 Listopad, Sobota
|
WAC Casablanca – Youssoufia Berrechid
|
|
- : -
|
|
Chabab Mohammedia – Renaissance Zemamra
|
|
- : -
|
|
Hassania Agadir – Ittihad Tanger
|
|
- : -
|
|
|
|
Kolejka 10
|
23 Listopad, Czwartek
|
Berkane – Olympic Safi
|
|
- : -
|
|
Union Touarga – FUS Rabat
|
|
- : -
|
|
24 Listopad, Piątek
|
Youssoufia Berrechid – Maghreb Fes
|
|
- : -
|
|
Mouloudia Oujda – Hassania Agadir
|
|
- : -
|
|
25 Listopad, Sobota
|
Renaissance Zemamra – Riadi Salmi
|
|
- : -
|
|
Ittihad Tanger – Maghreb Tetouan
|
|
- : -
|
|
RCA Casablanca – Chabab Mohammedia
|
|
- : -
|
|
27 Listopad, Poniedziałek
|
ASFAR – WAC Casablanca
|
|
- : -
|
|
|
Kolejka 11
|
7 Grudzieñ, Czwartek
|
Maghreb Fes – ASFAR
|
|
- : -
|
|
FUS Rabat – Ittihad Tanger
|
|
- : -
|
|
8 Grudzieñ, Piątek
|
RCA Casablanca – Renaissance Zemamra
|
|
- : -
|
|
Riadi Salmi – Union Touarga
|
|
- : -
|
|
9 Grudzieñ, Sobota
|
Chabab Mohammedia – Mouloudia Oujda
|
|
- : -
|
|
Olympic Safi – Youssoufia Berrechid
|
|
- : -
|
|
12 Grudzieñ, Wtorek
|
Maghreb Tetouan – Berkane
|
|
- : -
|
|
25 Grudzieñ, Poniedziałek
|
Hassania Agadir – WAC Casablanca
|
|
- : -
|
|
|
|
Kolejka 12
|
15 Grudzieñ, Piątek
|
Mouloudia Oujda – Riadi Salmi
|
|
- : -
|
|
Ittihad Tanger – Olympic Safi
|
|
- : -
|
|
Union Touarga – Chabab Mohammedia
|
|
- : -
|
|
16 Grudzieñ, Sobota
|
ASFAR – Hassania Agadir
|
|
- : -
|
|
Renaissance Zemamra – FUS Rabat
|
|
- : -
|
|
Youssoufia Berrechid – Maghreb Tetouan
|
|
- : -
|
|
23 Grudzieñ, Sobota
|
Berkane – RCA Casablanca
|
|
- : -
|
|
10 Styczeñ, Środa
|
WAC Casablanca – Maghreb Fes
|
|
- : -
|
|
|
Kolejka 13
|
27 Grudzieñ, Środa
|
FUS Rabat – Youssoufia Berrechid
|
|
- : -
|
|
RCA Casablanca – Ittihad Tanger
|
|
- : -
|
|
Maghreb Tetouan – Union Touarga
|
|
- : -
|
|
Chabab Mohammedia – Berkane
|
|
- : -
|
|
28 Grudzieñ, Czwartek
|
Hassania Agadir – Maghreb Fes
|
|
- : -
|
|
Renaissance Zemamra – Mouloudia Oujda
|
|
- : -
|
|
Riadi Salmi – ASFAR
|
|
- : -
|
|
Olympic Safi – WAC Casablanca
|
|
- : -
|
|
|
|
Kolejka 14
|
2 Styczeñ, Wtorek
|
Maghreb Fes – Chabab Mohammedia
|
|
- : -
|
|
Ittihad Tanger – Renaissance Zemamra
|
|
- : -
|
|
Mouloudia Oujda – FUS Rabat
|
|
- : -
|
|
WAC Casablanca – RCA Casablanca
|
|
- : -
|
|
3 Styczeñ, Środa
|
Youssoufia Berrechid – Hassania Agadir
|
|
- : -
|
|
Berkane – Riadi Salmi
|
|
- : -
|
|
Union Touarga – Olympic Safi
|
|
- : -
|
|
ASFAR – Maghreb Tetouan
|
|
- : -
|
|
|
Kolejka 15
|
5 Styczeñ, Piątek
|
Chabab Mohammedia – Ittihad Tanger
|
|
- : -
|
|
RCA Casablanca – Mouloudia Oujda
|
|
- : -
|
|
6 Styczeñ, Sobota
|
Maghreb Tetouan – WAC Casablanca
|
|
- : -
|
|
Renaissance Zemamra – Berkane
|
|
- : -
|
|
Hassania Agadir – Union Touarga
|
|
- : -
|
|
Olympic Safi – Maghreb Fes
|
|
- : -
|
|
7 Styczeñ, Niedziela
|
FUS Rabat – ASFAR
|
|
- : -
|
|
Riadi Salmi – Youssoufia Berrechid
|
|
- : -
|
|
|