Hafta 1
|
22 ağustos, pazartesi
|
Şahtar Donetsk – Metalist 1925
|
|
0:0
|
|
Chornomorets Odesa – Veres
|
|
0:1
|
|
Zoria – Vorskla
|
|
3:1
|
|
Kolos Kovalivka – Kryvbas
|
|
1:0
|
|
23 ağustos, salı
|
Rukh Lviv – Metalist
|
|
1:2
|
|
24 eylül, cumartesi
|
Minai – Lviv
|
|
0:1
|
|
16 kasım, çarşamba
|
Inhulets – Dinamo Kyiv
|
|
1:2
|
|
22 kasım, salı
|
Dnipro-1 – Oleksandria
|
|
0:0
|
|
|
|
Hafta 2
|
26 ağustos, cuma
|
Metalist 1925 – Chornomorets Odesa
|
|
0:0
|
|
Vorskla – Veres
|
|
1:2
|
|
Lviv – Zoria
|
|
2:3
|
|
27 ağustos, cumartesi
|
Dinamo Kyiv – Dnipro-1
|
|
0:3
|
|
Şahtar Donetsk – Kryvbas
|
|
1:0
|
|
Kolos Kovalivka – Rukh Lviv
|
|
2:0
|
|
28 ağustos, pazar
|
Oleksandria – Minai
|
|
2:1
|
|
Metalist – Inhulets
|
|
1:1
|
|
|
Hafta 3
|
1 eylül, perşembe
|
Rukh Lviv – Şahtar Donetsk
|
|
0:1
|
|
2 eylül, cuma
|
Zoria – Dinamo Kyiv
|
|
3:2
|
|
Metalist 1925 – Vorskla
|
|
3:2
|
|
Dnipro-1 – Veres
|
|
2:0
|
|
3 eylül, cumartesi
|
Kryvbas – Lviv
|
|
0:0
|
|
Chornomorets Odesa – Inhulets
|
|
1:1
|
|
4 eylül, pazar
|
Oleksandria – Metalist
|
|
1:3
|
|
Minai – Kolos Kovalivka
|
|
1:1
|
|
|
|
Hafta 4
|
8 eylül, perşembe
|
Rukh Lviv – Zoria
|
|
3:1
|
|
9 eylül, cuma
|
Şahtar Donetsk – Chornomorets Odesa
|
|
2:1
|
|
Kryvbas – Veres
|
|
0:1
|
|
10 eylül, cumartesi
|
Kolos Kovalivka – Metalist
|
|
1:0
|
|
Dnipro-1 – Metalist 1925
|
|
3:0
|
|
Dinamo Kyiv – Lviv
|
|
1:0
|
|
11 eylül, pazar
|
Vorskla – Oleksandria
|
|
0:0
|
|
Inhulets – Minai
|
|
1:2
|
|
|
Hafta 5
|
29 eylül, perşembe
|
Metalist 1925 – Kolos Kovalivka
|
|
2:0
|
|
Veres – Rukh Lviv
|
|
2:2
|
|
30 eylül, cuma
|
Metalist – Şahtar Donetsk
|
|
1:6
|
|
Lviv – Dnipro-1
|
|
0:3
|
|
Inhulets – Vorskla
|
|
0:1
|
|
1 ekim, cumartesi
|
Minai – Dinamo Kyiv
|
|
0:1
|
|
Zoria – Kryvbas
|
|
2:2
|
|
Chornomorets Odesa – Oleksandria
|
|
1:2
|
|
|
|
Hafta 6
|
6 ekim, perşembe
|
Veres – Metalist
|
|
1:2
|
|
Kolos Kovalivka – Inhulets
|
|
0:0
|
|
7 ekim, cuma
|
Vorskla – Chornomorets Odesa
|
|
2:1
|
|
8 ekim, cumartesi
|
Dnipro-1 – Zoria
|
|
3:0
|
|
Kryvbas – Minai
|
|
0:0
|
|
Dinamo Kyiv – Rukh Lviv
|
|
3:0
|
|
26 şubat, pazar
|
Oleksandria – Metalist 1925
|
|
3:3
|
|
11 nisan, salı
|
Lviv – Şahtar Donetsk
|
|
1:2
|
|
|
Hafta 7
|
24 ağustos, çarşamba
|
Inhulets – Oleksandria
|
|
1:2
|
|
13 ekim, perşembe
|
Minai – Veres
|
|
1:1
|
|
14 ekim, cuma
|
Metalist – Vorskla
|
|
3:2
|
|
Metalist 1925 – Lviv
|
|
2:2
|
|
15 ekim, cumartesi
|
Şahtar Donetsk – Dinamo Kyiv
|
|
3:1
|
|
Rukh Lviv – Dnipro-1
|
|
2:3
|
|
30 kasım, çarşamba
|
Zoria – Kolos Kovalivka
|
|
2:2
|
|
1 aralık, perşembe
|
Chornomorets Odesa – Kryvbas
|
|
0:1
|
|
|
|
Hafta 8
|
17 ekim, pazartesi
|
Chornomorets Odesa – Zoria
|
|
0:4
|
|
Lviv – Veres
|
|
1:3
|
|
Oleksandria – Kryvbas
|
|
2:0
|
|
18 ekim, salı
|
Şahtar Donetsk – Kolos Kovalivka
|
|
3:0
|
|
Metalist 1925 – Minai
|
|
0:1
|
|
Vorskla – Rukh Lviv
|
|
0:1
|
|
Dnipro-1 – Inhulets
|
|
2:2
|
|
29 kasım, salı
|
Dinamo Kyiv – Metalist
|
|
3:0
|
|
|
Hafta 9
|
21 ekim, cuma
|
Oleksandria – Lviv
|
|
2:0
|
|
22 ekim, cumartesi
|
Veres – Zoria
|
|
0:1
|
|
Rukh Lviv – Metalist 1925
|
|
1:1
|
|
Metalist – Dnipro-1
|
|
0:1
|
|
Dinamo Kyiv – Vorskla
|
|
1:1
|
|
23 ekim, pazar
|
Kryvbas – Inhulets
|
|
2:1
|
|
Kolos Kovalivka – Chornomorets Odesa
|
|
1:1
|
|
27 şubat, pazartesi
|
Minai – Şahtar Donetsk
|
|
1:4
|
|
|
|
Hafta 10
|
27 ekim, perşembe
|
Metalist 1925 – Zoria
|
|
0:3
|
|
28 ekim, cuma
|
Şahtar Donetsk – Oleksandria
|
|
2:2
|
|
Vorskla – Minai
|
|
2:0
|
|
29 ekim, cumartesi
|
Dinamo Kyiv – Kryvbas
|
|
3:1
|
|
Dnipro-1 – Chornomorets Odesa
|
|
1:0
|
|
Lviv – Metalist
|
|
1:1
|
|
30 ekim, pazar
|
Kolos Kovalivka – Veres
|
|
2:0
|
|
18 nisan, salı
|
Inhulets – Rukh Lviv
|
|
1:0
|
|
|
Hafta 11
|
3 kasım, perşembe
|
Vorskla – Lviv
|
|
1:0
|
|
4 kasım, cuma
|
Zoria – Metalist
|
|
3:2
|
|
Oleksandria – Kolos Kovalivka
|
|
4:1
|
|
Metalist 1925 – Veres
|
|
1:4
|
|
Şahtar Donetsk – Inhulets
|
|
3:0
|
|
5 kasım, cumartesi
|
Rukh Lviv – Kryvbas
|
|
2:1
|
|
Dnipro-1 – Minai
|
|
3:1
|
|
Chornomorets Odesa – Dinamo Kyiv
|
|
0:3
|
|
|
|
Hafta 12
|
7 kasım, pazartesi
|
Inhulets – Zoria
|
|
1:0
|
|
Metalist – Metalist 1925
|
|
0:0
|
|
8 kasım, salı
|
Kryvbas – Vorskla
|
|
1:0
|
|
Kolos Kovalivka – Dnipro-1
|
|
1:3
|
|
Veres – Şahtar Donetsk
|
|
0:2
|
|
9 kasım, çarşamba
|
Lviv – Rukh Lviv
|
|
2:1
|
|
Minai – Chornomorets Odesa
|
|
0:1
|
|
Dinamo Kyiv – Oleksandria
|
|
3:1
|
|
|
Hafta 13
|
12 kasım, cumartesi
|
Vorskla – Dnipro-1
|
|
1:1
|
|
Metalist – Kryvbas
|
|
2:1
|
|
Şahtar Donetsk – Zoria
|
|
2:2
|
|
Oleksandria – Veres
|
|
3:2
|
|
Dinamo Kyiv – Kolos Kovalivka
|
|
0:0
|
|
13 kasım, pazar
|
Chornomorets Odesa – Lviv
|
|
2:0
|
|
Rukh Lviv – Minai
|
|
1:1
|
|
Metalist 1925 – Inhulets
|
|
0:1
|
|
|
|
Hafta 14
|
17 kasım, perşembe
|
Zoria – Oleksandria
|
|
4:1
|
|
18 kasım, cuma
|
Kolos Kovalivka – Vorskla
|
|
1:2
|
|
Dnipro-1 – Şahtar Donetsk
|
|
2:1
|
|
19 kasım, cumartesi
|
Minai – Metalist
|
|
1:0
|
|
Kryvbas – Metalist 1925
|
|
0:2
|
|
20 kasım, pazar
|
Veres – Dinamo Kyiv
|
|
0:1
|
|
Inhulets – Lviv
|
|
1:0
|
|
6 aralık, salı
|
Rukh Lviv – Chornomorets Odesa
|
|
2:2
|
|
|
Hafta 15
|
22 kasım, salı
|
Şahtar Donetsk – Vorskla
|
|
3:2
|
|
24 kasım, perşembe
|
Chornomorets Odesa – Metalist
|
|
0:0
|
|
25 kasım, cuma
|
Dinamo Kyiv – Metalist 1925
|
|
0:0
|
|
Inhulets – Veres
|
|
1:0
|
|
26 kasım, cumartesi
|
Lviv – Kolos Kovalivka
|
|
0:1
|
|
Zoria – Minai
|
|
1:1
|
|
27 kasım, pazar
|
Kryvbas – Dnipro-1
|
|
2:1
|
|
Oleksandria – Rukh Lviv
|
|
1:1
|
|
|
|
Hafta 16
|
2 mart, perşembe
|
Kolos Kovalivka – Kryvbas
|
|
0:1
|
|
3 mart, cuma
|
Veres – Chornomorets Odesa
|
|
1:3
|
|
Oleksandria – Dnipro-1
|
|
2:2
|
|
Dinamo Kyiv – Inhulets
|
|
0:2
|
|
4 mart, cumartesi
|
Metalist – Rukh Lviv
|
|
1:2
|
|
Vorskla – Zoria
|
|
2:3
|
|
Metalist 1925 – Şahtar Donetsk
|
|
0:7
|
|
5 mart, pazar
|
Lviv – Minai
|
|
1:0
|
|
|
Hafta 17
|
10 mart, cuma
|
Chornomorets Odesa – Metalist 1925
|
|
1:1
|
|
Zoria – Lviv
|
|
3:1
|
|
Inhulets – Metalist
|
|
2:1
|
|
Minai – Oleksandria
|
|
1:1
|
|
11 mart, cumartesi
|
Rukh Lviv – Kolos Kovalivka
|
|
0:1
|
|
Dnipro-1 – Dinamo Kyiv
|
|
0:1
|
|
Veres – Vorskla
|
|
2:2
|
|
Kryvbas – Şahtar Donetsk
|
|
0:3
|
|
|
|
Hafta 18
|
16 mart, perşembe
|
Metalist – Oleksandria
|
|
0:0
|
|
17 mart, cuma
|
Dinamo Kyiv – Zoria
|
|
0:1
|
|
Lviv – Kryvbas
|
|
2:2
|
|
Veres – Dnipro-1
|
|
0:1
|
|
Vorskla – Metalist 1925
|
|
0:0
|
|
18 mart, cumartesi
|
Kolos Kovalivka – Minai
|
|
0:1
|
|
Inhulets – Chornomorets Odesa
|
|
1:2
|
|
Şahtar Donetsk – Rukh Lviv
|
|
2:0
|
|
|
Hafta 19
|
31 mart, cuma
|
Veres – Kryvbas
|
|
1:2
|
|
Minai – Inhulets
|
|
1:2
|
|
Oleksandria – Vorskla
|
|
3:0
|
|
Metalist – Kolos Kovalivka
|
|
0:0
|
|
1 nisan, cumartesi
|
Chornomorets Odesa – Şahtar Donetsk
|
|
2:2
|
|
Metalist 1925 – Dnipro-1
|
|
0:3
|
|
Lviv – Dinamo Kyiv
|
|
0:2
|
|
Zoria – Rukh Lviv
|
|
3:0
|
|
|
|
Hafta 20
|
6 nisan, perşembe
|
Vorskla – Inhulets
|
|
1:0
|
|
7 nisan, cuma
|
Şahtar Donetsk – Metalist
|
|
1:0
|
|
Kryvbas – Zoria
|
|
1:0
|
|
Rukh Lviv – Veres
|
|
0:0
|
|
Dinamo Kyiv – Minai
|
|
2:0
|
|
8 nisan, cumartesi
|
Dnipro-1 – Lviv
|
|
5:2
|
|
Kolos Kovalivka – Metalist 1925
|
|
3:0
|
|
Oleksandria – Chornomorets Odesa
|
|
1:1
|
|
|
Hafta 21
|
13 nisan, perşembe
|
Inhulets – Kolos Kovalivka
|
|
0:1
|
|
Minai – Kryvbas
|
|
1:0
|
|
Rukh Lviv – Dinamo Kyiv
|
|
1:1
|
|
14 nisan, cuma
|
Metalist 1925 – Oleksandria
|
|
0:0
|
|
Zoria – Dnipro-1
|
|
2:1
|
|
Metalist – Veres
|
|
5:5
|
|
15 nisan, cumartesi
|
Şahtar Donetsk – Lviv
|
|
2:0
|
|
Chornomorets Odesa – Vorskla
|
|
0:1
|
|
|
|
Hafta 22
|
20 nisan, perşembe
|
Kolos Kovalivka – Zoria
|
|
0:1
|
|
21 nisan, cuma
|
Dinamo Kyiv – Şahtar Donetsk
|
|
1:1
|
|
Vorskla – Metalist
|
|
3:2
|
|
Veres – Minai
|
|
1:1
|
|
22 nisan, cumartesi
|
Lviv – Metalist 1925
|
|
0:2
|
|
Kryvbas – Chornomorets Odesa
|
|
2:3
|
|
23 nisan, pazar
|
Oleksandria – Inhulets
|
|
0:0
|
|
Dnipro-1 – Rukh Lviv
|
|
3:2
|
|
|
Hafta 23
|
27 nisan, perşembe
|
Metalist – Dinamo Kyiv
|
|
1:3
|
|
Veres – Lviv
|
|
3:2
|
|
Kolos Kovalivka – Şahtar Donetsk
|
|
1:3
|
|
28 nisan, cuma
|
Rukh Lviv – Vorskla
|
|
1:1
|
|
Minai – Metalist 1925
|
|
1:1
|
|
Inhulets – Dnipro-1
|
|
0:2
|
|
Zoria – Chornomorets Odesa
|
|
3:1
|
|
Kryvbas – Oleksandria
|
|
2:1
|
|
|
|
Hafta 24
|
2 mayıs, salı
|
Şahtar Donetsk – Minai
|
|
1:0
|
|
Chornomorets Odesa – Kolos Kovalivka
|
|
3:0
|
|
Zoria – Veres
|
|
1:0
|
|
Lviv – Oleksandria
|
|
0:1
|
|
Dnipro-1 – Metalist
|
|
5:0
|
|
3 mayıs, çarşamba
|
Metalist 1925 – Rukh Lviv
|
|
0:0
|
|
Inhulets – Kryvbas
|
|
0:0
|
|
Vorskla – Dinamo Kyiv
|
|
1:2
|
|
|
Hafta 25
|
6 mayıs, cumartesi
|
Metalist – Lviv
|
|
1:0
|
|
Chornomorets Odesa – Dnipro-1
|
|
1:2
|
|
Oleksandria – Şahtar Donetsk
|
|
1:1
|
|
7 mayıs, pazar
|
Rukh Lviv – Inhulets
|
|
3:0
|
|
Minai – Vorskla
|
|
2:0
|
|
Veres – Kolos Kovalivka
|
|
0:1
|
|
Zoria – Metalist 1925
|
|
3:0
|
|
Kryvbas – Dinamo Kyiv
|
|
0:1
|
|
|
|
Hafta 26
|
12 mayıs, cuma
|
Dinamo Kyiv – Chornomorets Odesa
|
|
2:3
|
|
Inhulets – Şahtar Donetsk
|
|
0:2
|
|
13 mayıs, cumartesi
|
Lviv – Vorskla
|
|
0:2
|
|
Veres – Metalist 1925
|
|
1:0
|
|
Kryvbas – Rukh Lviv
|
|
1:0
|
|
Metalist – Zoria
|
|
0:5
|
|
14 mayıs, pazar
|
Kolos Kovalivka – Oleksandria
|
|
0:2
|
|
Minai – Dnipro-1
|
|
0:1
|
|
|
Hafta 27
|
18 mayıs, perşembe
|
Şahtar Donetsk – Veres
|
|
2:1
|
|
Vorskla – Kryvbas
|
|
1:0
|
|
Dnipro-1 – Kolos Kovalivka
|
|
2:1
|
|
19 mayıs, cuma
|
Oleksandria – Dinamo Kyiv
|
|
1:5
|
|
Zoria – Inhulets
|
|
2:0
|
|
Chornomorets Odesa – Minai
|
|
0:1
|
|
20 mayıs, cumartesi
|
Metalist 1925 – Metalist
|
|
2:0
|
|
Rukh Lviv – Lviv
|
|
2:0
|
|
|
|
Hafta 28
|
23 mayıs, salı
|
Zoria – Şahtar Donetsk
|
|
0:3
|
|
Veres – Oleksandria
|
|
2:2
|
|
Kolos Kovalivka – Dinamo Kyiv
|
|
0:3
|
|
Dnipro-1 – Vorskla
|
|
1:2
|
|
24 mayıs, çarşamba
|
Minai – Rukh Lviv
|
|
0:0
|
|
Inhulets – Metalist 1925
|
|
0:0
|
|
Lviv – Chornomorets Odesa
|
|
0:1
|
|
Kryvbas – Metalist
|
|
2:0
|
|
|
Hafta 29
|
27 mayıs, cumartesi
|
Şahtar Donetsk – Dnipro-1
|
|
3:0
|
|
Oleksandria – Zoria
|
|
0:2
|
|
28 mayıs, pazar
|
Metalist 1925 – Kryvbas
|
|
0:2
|
|
Lviv – Inhulets
|
|
0:2
|
|
Vorskla – Kolos Kovalivka
|
|
2:0
|
|
Chornomorets Odesa – Rukh Lviv
|
|
1:3
|
|
Metalist – Minai
|
|
1:2
|
|
Dinamo Kyiv – Veres
|
|
3:0
|
|
|
|
Hafta 30
|
2 haziran, cuma
|
Minai – Zoria
|
|
0:3
|
|
Dnipro-1 – Kryvbas
|
|
1:0
|
|
Metalist 1925 – Dinamo Kyiv
|
|
1:1
|
|
Kolos Kovalivka – Lviv
|
|
1:0
|
|
Veres – Inhulets
|
|
1:0
|
|
Vorskla – Şahtar Donetsk
|
|
2:1
|
|
Metalist – Chornomorets Odesa
|
|
1:1
|
|
Rukh Lviv – Oleksandria
|
|
0:0
|
|
|