тур 1
|
16 вересня, субота
|
УЕ Санта-Колома – Ордіно
|
|
2:0
|
|
17 вересня, неділя
|
Пенья Енкарнада – Есперанса
|
|
1:0
|
|
Атлетік Ескальдес – Пас-де-ла-Каса
|
|
1:1
|
|
Интер Эскальдес – Санта Колома
|
|
2:0
|
|
Каррой – Атлетик Америка
|
|
2:2
|
|
|
|
тур 2
|
23 вересня, субота
|
Санта Колома – Атлетік Ескальдес
|
|
1:0
|
|
24 вересня, неділя
|
Есперанса – УЕ Санта-Колома
|
|
0:2
|
|
Пас-де-ла-Каса – Каррой
|
|
0:1
|
|
Атлетик Америка – Пенья Енкарнада
|
|
1:1
|
|
Ордіно – Интер Эскальдес
|
|
2:2
|
|
|
тур 3
|
30 вересня, субота
|
УЕ Санта-Колома – Интер Эскальдес
|
|
2:1
|
|
1 жовтня, неділя
|
Есперанса – Атлетик Америка
|
|
2:0
|
|
Каррой – Санта Колома
|
|
0:2
|
|
Атлетік Ескальдес – Ордіно
|
|
1:0
|
|
Пенья Енкарнада – Пас-де-ла-Каса
|
|
2:0
|
|
|
|
тур 4
|
7 жовтня, субота
|
Пас-де-ла-Каса – Есперанса
|
|
3:2
|
|
8 жовтня, неділя
|
Атлетик Америка – УЕ Санта-Колома
|
|
0:1
|
|
Интер Эскальдес – Атлетік Ескальдес
|
|
1:0
|
|
Ордіно – Каррой
|
|
4:0
|
|
Санта Колома – Пенья Енкарнада
|
|
0:1
|
|
|
тур 5
|
21 жовтня, субота
|
Атлетик Америка – Пас-де-ла-Каса
|
|
1:3
|
|
22 жовтня, неділя
|
УЕ Санта-Колома – Атлетік Ескальдес
|
|
2:1
|
|
Пенья Енкарнада – Ордіно
|
|
2:1
|
|
Каррой – Интер Эскальдес
|
|
1:6
|
|
Есперанса – Санта Колома
|
|
0:5
|
|
|
|
тур 6
|
28 жовтня, субота
|
Ордіно – Есперанса
|
|
4:0
|
|
29 жовтня, неділя
|
Санта Колома – Атлетик Америка
|
|
4:0
|
|
Атлетік Ескальдес – Каррой
|
|
8:1
|
|
Интер Эскальдес – Пенья Енкарнада
|
|
4:2
|
|
Пас-де-ла-Каса – УЕ Санта-Колома
|
|
1:5
|
|
|
тур 7
|
4 листопада, субота
|
Пенья Енкарнада – Атлетік Ескальдес
|
|
1:1
|
|
5 листопада, неділя
|
Есперанса – Интер Эскальдес
|
|
0:2
|
|
Пас-де-ла-Каса – Санта Колома
|
|
0:5
|
|
Атлетик Америка – Ордіно
|
|
1:2
|
|
УЕ Санта-Колома – Каррой
|
|
3:0
|
|
|
|
тур 8
|
11 листопада, субота
|
Каррой – Пенья Енкарнада
|
|
0:2
|
|
12 листопада, неділя
|
Интер Эскальдес – Атлетик Америка
|
|
6:0
|
|
Атлетік Ескальдес – Есперанса
|
|
3:1
|
|
Ордіно – Пас-де-ла-Каса
|
|
1:0
|
|
УЕ Санта-Колома – Санта Колома
|
|
1:2
|
|
|
тур 9
|
25 листопада, субота
|
Пенья Енкарнада – УЕ Санта-Колома
|
|
1:2
|
|
26 листопада, неділя
|
Есперанса – Каррой
|
|
0:2
|
|
Пас-де-ла-Каса – Интер Эскальдес
|
|
0:3
|
|
Атлетик Америка – Атлетік Ескальдес
|
|
1:4
|
|
Санта Колома – Ордіно
|
|
2:0
|
|
|
|
тур 10
|
2 грудень, субота
|
Атлетик Америка – Интер Эскальдес
|
|
0:3
|
|
3 грудень, неділя
|
Санта Колома – Каррой
|
|
2:1
|
|
Атлетік Ескальдес – УЕ Санта-Колома
|
|
1:2
|
|
Пас-де-ла-Каса – Ордіно
|
|
1:1
|
|
Есперанса – Пенья Енкарнада
|
|
0:3
|
|
|
тур 11
|
9 грудень, субота
|
Пас-де-ла-Каса – Атлетік Ескальдес
|
|
0:2
|
|
10 грудень, неділя
|
Санта Колома – УЕ Санта-Колома
|
|
1:2
|
|
Ордіно – Пенья Енкарнада
|
|
1:0
|
|
Интер Эскальдес – Есперанса
|
|
6:0
|
|
Атлетик Америка – Каррой
|
|
1:3
|
|
|
|
тур 12
|
16 грудень, субота
|
УЕ Санта-Колома – Атлетик Америка
|
|
6:0
|
|
17 грудень, неділя
|
Есперанса – Ордіно
|
|
0:3
|
|
Интер Эскальдес – Каррой
|
|
3:1
|
|
Атлетік Ескальдес – Пенья Енкарнада
|
|
3:0
|
|
Санта Колома – Пас-де-ла-Каса
|
|
3:2
|
|
|
тур 13
|
20 січня, субота
|
Каррой – Есперанса
|
|
0:4
|
|
21 січня, неділя
|
Пас-де-ла-Каса – Атлетик Америка
|
|
1:2
|
|
Пенья Енкарнада – Санта Колома
|
|
0:2
|
|
Ордіно – Атлетік Ескальдес
|
|
1:1
|
|
УЕ Санта-Колома – Интер Эскальдес
|
|
0:0
|
|
|
|
тур 14
|
27 січня, субота
|
Ордіно – Санта Колома
|
|
1:1
|
|
28 січня, неділя
|
Есперанса – Атлетік Ескальдес
|
|
0:5
|
|
Каррой – УЕ Санта-Колома
|
|
0:5
|
|
Интер Эскальдес – Пас-де-ла-Каса
|
|
2:0
|
|
Пенья Енкарнада – Атлетик Америка
|
|
6:0
|
|
|
тур 15
|
3 лютого, субота
|
Ордіно – Атлетик Америка
|
|
1:0
|
|
4 лютого, неділя
|
Пас-де-ла-Каса – Каррой
|
|
2:2
|
|
Атлетік Ескальдес – Санта Колома
|
|
5:1
|
|
Пенья Енкарнада – Интер Эскальдес
|
|
0:2
|
|
УЕ Санта-Колома – Есперанса
|
|
6:0
|
|
|
|
тур 16
|
10 лютого, субота
|
УЕ Санта-Колома – Пас-де-ла-Каса
|
|
6:1
|
|
11 лютого, неділя
|
Атлетик Америка – Атлетік Ескальдес
|
|
1:8
|
|
Интер Эскальдес – Ордіно
|
|
2:0
|
|
Пенья Енкарнада – Каррой
|
|
4:1
|
|
Санта Колома – Есперанса
|
|
0:0
|
|
|
тур 17
|
17 лютого, субота
|
Атлетік Ескальдес – Интер Эскальдес
|
|
2:1
|
|
18 лютого, неділя
|
Санта Колома – Атлетик Америка
|
|
3:0
|
|
Пенья Енкарнада – УЕ Санта-Колома
|
|
0:0
|
|
Каррой – Ордіно
|
|
0:2
|
|
Есперанса – Пас-де-ла-Каса
|
|
0:0
|
|
|
|
тур 18
|
24 лютого, субота
|
Атлетик Америка – Есперанса
|
|
6:3
|
|
25 лютого, неділя
|
Санта Колома – Интер Эскальдес
|
|
0:1
|
|
УЕ Санта-Колома – Ордіно
|
|
2:0
|
|
Каррой – Атлетік Ескальдес
|
|
0:4
|
|
Пас-де-ла-Каса – Пенья Енкарнада
|
|
0:1
|
|
|
тур 19
|
2 березня, субота
|
Интер Эскальдес – Санта Колома
|
|
1:2
|
|
3 березня, неділя
|
Есперанса – Атлетік Ескальдес
|
|
1:3
|
|
Каррой – Пас-де-ла-Каса
|
|
0:0
|
|
Атлетик Америка – УЕ Санта-Колома
|
|
0:1
|
|
Пенья Енкарнада – Ордіно
|
|
2:1
|
|
|
|
тур 20
|
10 березня, неділя
|
Пас-де-ла-Каса – Пенья Енкарнада
|
|
2:2
|
|
Атлетік Ескальдес – Каррой
|
|
2:1
|
|
Ордіно – Интер Эскальдес
|
|
0:1
|
|
УЕ Санта-Колома – Есперанса
|
|
2:0
|
|
Санта Колома – Атлетик Америка
|
|
4:2
|
|
|
тур 21
|
6 квітня, субота
|
Каррой – УЕ Санта-Колома
|
|
0:3
|
|
7 квітня, неділя
|
Есперанса – Санта Колома
|
|
0:6
|
|
Интер Эскальдес – Атлетик Америка
|
|
2:0
|
|
Пенья Енкарнада – Атлетік Ескальдес
|
|
1:2
|
|
Ордіно – Пас-де-ла-Каса
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 22
|
13 квітня, субота
|
УЕ Санта-Колома – Пенья Енкарнада
|
|
1:1
|
|
14 квітня, неділя
|
Санта Колома – Каррой
|
|
4:0
|
|
Атлетік Ескальдес – Ордіно
|
|
1:0
|
|
Атлетик Америка – Есперанса
|
|
0:5
|
|
Пас-де-ла-Каса – Интер Эскальдес
|
|
0:1
|
|
|
тур 23
|
20 квітня, субота
|
Каррой – Атлетик Америка
|
|
2:3
|
|
21 квітня, неділя
|
Ордіно – УЕ Санта-Колома
|
|
1:2
|
|
Пенья Енкарнада – Санта Колома
|
|
2:4
|
|
Интер Эскальдес – Есперанса
|
|
4:0
|
|
Пас-де-ла-Каса – Атлетік Ескальдес
|
|
1:2
|
|
|
|
тур 24
|
27 квітня, субота
|
Есперанса – Каррой
|
|
2:0
|
|
28 квітня, неділя
|
Атлетик Америка – Пенья Енкарнада
|
|
1:4
|
|
Атлетік Ескальдес – Интер Эскальдес
|
|
2:0
|
|
УЕ Санта-Колома – Пас-де-ла-Каса
|
|
2:1
|
|
Санта Колома – Ордіно
|
|
2:0
|
|
|
тур 25
|
4 травня, субота
|
Пас-де-ла-Каса – Санта Колома
|
|
0:2
|
|
5 травня, неділя
|
Ордіно – Атлетик Америка
|
|
1:0
|
|
Пенья Енкарнада – Есперанса
|
|
3:2
|
|
Атлетік Ескальдес – УЕ Санта-Колома
|
|
0:2
|
|
Интер Эскальдес – Каррой
|
|
6:0
|
|
|
|
тур 26
|
11 травня, субота
|
Интер Эскальдес – УЕ Санта-Колома
|
|
1:1
|
|
Санта Колома – Атлетік Ескальдес
|
|
0:1
|
|
12 травня, неділя
|
Атлетик Америка – Пас-де-ла-Каса
|
|
0:3
|
|
Каррой – Пенья Енкарнада
|
|
0:2
|
|
Есперанса – Ордіно
|
|
2:4
|
|
|
тур 27
|
19 травня, неділя
|
УЕ Санта-Колома – Санта Колома
|
|
0:0
|
|
Ордіно – Каррой
|
|
1:1
|
|
Пенья Енкарнада – Интер Эскальдес
|
|
1:3
|
|
Атлетік Ескальдес – Атлетик Америка
|
|
8:0
|
|
Пас-де-ла-Каса – Есперанса
|
|
2:2
|
|
|