тур 1
|
6 серпня, субота
|
Олдершот Таун – Соліхалл Мурс
|
|
1:4
|
|
Сканторп Юн – Йовіл Таун
|
|
2:1
|
|
Йорк Сіті – Уокінг
|
|
2:0
|
|
Рексем – Істлі
|
|
2:1
|
|
Вілдстон – Бромлі
|
|
3:2
|
|
Торкі Юнайтед – Олдхем Атлетік
|
|
0:0
|
|
Саутенд Юн – Борхем Вуд
|
|
0:1
|
|
Ноттс Каунті – Мейденхед Юн
|
|
3:0
|
|
Барнет – Галіфакс Таун
|
|
2:0
|
|
Доркінг Уондерерс – Честерфілд
|
|
2:2
|
|
Даг енд Ред – Гейтсхед
|
|
2:2
|
|
Олтрингем – Мейдстон Юн
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 2
|
13 серпня, субота
|
Мейденхед Юн – Сканторп Юн
|
|
3:2
|
|
Мейдстон Юн – Йорк Сіті
|
|
2:1
|
|
Олдхем Атлетік – Доркінг Уондерерс
|
|
3:2
|
|
Соліхалл Мурс – Саутенд Юн
|
|
1:1
|
|
Йовіл Таун – Рексем
|
|
1:1
|
|
Галіфакс Таун – Торкі Юнайтед
|
|
0:1
|
|
Уокінг – Даг енд Ред
|
|
2:0
|
|
Борхем Вуд – Ноттс Каунті
|
|
2:2
|
|
Бромлі – Олтрингем
|
|
0:0
|
|
Істлі – Вілдстон
|
|
1:0
|
|
Честерфілд – Олдершот Таун
|
|
1:0
|
|
Гейтсхед – Барнет
|
|
2:2
|
|
|
тур 3
|
16 серпня, вівторок
|
Йовіл Таун – Барнет
|
|
1:2
|
|
Олдхем Атлетік – Вілдстон
|
|
1:2
|
|
Мейдстон Юн – Доркінг Уондерерс
|
|
2:4
|
|
Мейденхед Юн – Олтрингем
|
|
2:0
|
|
Галіфакс Таун – Саутенд Юн
|
|
0:0
|
|
Уокінг – Сканторп Юн
|
|
2:0
|
|
Гейтсхед – Ноттс Каунті
|
|
1:1
|
|
Честерфілд – Рексем
|
|
2:0
|
|
Істлі – Даг енд Ред
|
|
1:1
|
|
Бромлі – Торкі Юнайтед
|
|
1:0
|
|
Борхем Вуд – Олдершот Таун
|
|
1:2
|
|
17 серпня, середа
|
Соліхалл Мурс – Йорк Сіті
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 4
|
20 серпня, субота
|
Саутенд Юн – Олдхем Атлетік
|
|
1:0
|
|
Торкі Юнайтед – Борхем Вуд
|
|
0:1
|
|
Вілдстон – Галіфакс Таун
|
|
1:0
|
|
Рексем – Мейдстон Юн
|
|
5:0
|
|
Йорк Сіті – Істлі
|
|
0:1
|
|
Сканторп Юн – Соліхалл Мурс
|
|
3:4
|
|
Ноттс Каунті – Честерфілд
|
|
2:2
|
|
Барнет – Уокінг
|
|
2:0
|
|
Доркінг Уондерерс – Гейтсхед
|
|
2:1
|
|
Даг енд Ред – Мейденхед Юн
|
|
1:0
|
|
Олтрингем – Йовіл Таун
|
|
2:2
|
|
Олдершот Таун – Бромлі
|
|
0:1
|
|
|
тур 5
|
26 серпня, п`ятница
|
Честерфілд – Барнет
|
|
3:1
|
|
Олдхем Атлетік – Олдершот Таун
|
|
2:1
|
|
27 серпня, субота
|
Мейдстон Юн – Торкі Юнайтед
|
|
1:0
|
|
Соліхалл Мурс – Доркінг Уондерерс
|
|
3:0
|
|
Йовіл Таун – Даг енд Ред
|
|
1:0
|
|
Мейденхед Юн – Йорк Сіті
|
|
0:1
|
|
Галіфакс Таун – Ноттс Каунті
|
|
1:4
|
|
Уокінг – Рексем
|
|
2:3
|
|
Гейтсхед – Вілдстон
|
|
0:1
|
|
Істлі – Саутенд Юн
|
|
2:1
|
|
Бромлі – Сканторп Юн
|
|
1:0
|
|
Борхем Вуд – Олтрингем
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 6
|
29 серпня, понеділок
|
Саутенд Юн – Мейденхед Юн
|
|
2:0
|
|
Торкі Юнайтед – Уокінг
|
|
1:3
|
|
Вілдстон – Йовіл Таун
|
|
0:0
|
|
Йорк Сіті – Олдхем Атлетік
|
|
1:1
|
|
Сканторп Юн – Галіфакс Таун
|
|
0:2
|
|
Ноттс Каунті – Соліхалл Мурс
|
|
1:0
|
|
Барнет – Істлі
|
|
3:1
|
|
Олдершот Таун – Мейдстон Юн
|
|
1:3
|
|
Олтрингем – Честерфілд
|
|
1:2
|
|
Даг енд Ред – Бромлі
|
|
4:1
|
|
Доркінг Уондерерс – Борхем Вуд
|
|
1:4
|
|
30 серпня, вівторок
|
Рексем – Гейтсхед
|
|
3:1
|
|
|
тур 7
|
3 вересня, субота
|
Йовіл Таун – Йорк Сіті
|
|
0:1
|
|
Саутенд Юн – Торкі Юнайтед
|
|
1:2
|
|
Соліхалл Мурс – Олтрингем
|
|
5:1
|
|
Сканторп Юн – Борхем Вуд
|
|
0:2
|
|
Олдхем Атлетік – Честерфілд
|
|
0:2
|
|
Мейденхед Юн – Галіфакс Таун
|
|
1:1
|
|
Гейтсхед – Мейдстон Юн
|
|
4:1
|
|
Олдершот Таун – Барнет
|
|
3:1
|
|
Бромлі – Істлі
|
|
2:1
|
|
Даг енд Ред – Ноттс Каунті
|
|
0:5
|
|
Доркінг Уондерерс – Рексем
|
|
0:5
|
|
4 вересня, неділя
|
Вілдстон – Уокінг
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 8
|
11 жовтня, вівторок
|
Йорк Сіті – Даг енд Ред
|
|
1:1
|
|
1 листопада, вівторок
|
Рексем – Мейденхед Юн
|
|
1:0
|
|
Торкі Юнайтед – Олдершот Таун
|
|
6:1
|
|
Ноттс Каунті – Бромлі
|
|
1:1
|
|
Мейдстон Юн – Соліхалл Мурс
|
|
0:0
|
|
Уокінг – Йовіл Таун
|
|
1:0
|
|
Честерфілд – Гейтсхед
|
|
2:1
|
|
Барнет – Саутенд Юн
|
|
0:3
|
|
Істлі – Сканторп Юн
|
|
2:0
|
|
Олтрингем – Вілдстон
|
|
0:1
|
|
6 грудень, вівторок
|
Галіфакс Таун – Доркінг Уондерерс
|
|
3:1
|
|
Борхем Вуд – Олдхем Атлетік
|
|
2:1
|
|
|
тур 9
|
13 вересня, вівторок
|
Мейдстон Юн – Вілдстон
|
|
1:1
|
|
Ноттс Каунті – Олдершот Таун
|
|
2:0
|
|
Торкі Юнайтед – Соліхалл Мурс
|
|
1:4
|
|
Рексем – Даг енд Ред
|
|
4:1
|
|
Йорк Сіті – Бромлі
|
|
2:1
|
|
Галіфакс Таун – Гейтсхед
|
|
2:0
|
|
Уокінг – Олдхем Атлетік
|
|
3:0
|
|
Честерфілд – Саутенд Юн
|
|
3:2
|
|
Барнет – Доркінг Уондерерс
|
|
0:1
|
|
Істлі – Йовіл Таун
|
|
1:1
|
|
Борхем Вуд – Мейденхед Юн
|
|
1:0
|
|
Олтрингем – Сканторп Юн
|
|
2:2
|
|
|
|
тур 10
|
17 вересня, субота
|
Сканторп Юн – Йорк Сіті
|
|
1:1
|
|
Соліхалл Мурс – Барнет
|
|
1:1
|
|
Саутенд Юн – Рексем
|
|
0:0
|
|
Вілдстон – Торкі Юнайтед
|
|
1:1
|
|
Йовіл Таун – Честерфілд
|
|
2:2
|
|
Олдхем Атлетік – Істлі
|
|
3:2
|
|
Мейденхед Юн – Уокінг
|
|
1:0
|
|
Гейтсхед – Борхем Вуд
|
|
1:1
|
|
Доркінг Уондерерс – Ноттс Каунті
|
|
3:1
|
|
Даг енд Ред – Олтрингем
|
|
4:1
|
|
Бромлі – Мейдстон Юн
|
|
3:0
|
|
Олдершот Таун – Галіфакс Таун
|
|
5:1
|
|
|
тур 11
|
24 вересня, субота
|
Сканторп Юн – Доркінг Уондерерс
|
|
3:2
|
|
Вілдстон – Саутенд Юн
|
|
0:1
|
|
Рексем – Торкі Юнайтед
|
|
6:0
|
|
Йовіл Таун – Борхем Вуд
|
|
1:1
|
|
Йорк Сіті – Ноттс Каунті
|
|
1:3
|
|
Мейдстон Юн – Честерфілд
|
|
1:2
|
|
Мейденхед Юн – Гейтсхед
|
|
0:1
|
|
Уокінг – Соліхалл Мурс
|
|
2:0
|
|
Істлі – Галіфакс Таун
|
|
1:0
|
|
Даг енд Ред – Барнет
|
|
5:4
|
|
Бромлі – Олдхем Атлетік
|
|
3:0
|
|
Олтрингем – Олдершот Таун
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 12
|
1 жовтня, субота
|
Ноттс Каунті – Олтрингем
|
|
3:1
|
|
Олдхем Атлетік – Рексем
|
|
1:2
|
|
Соліхалл Мурс – Бромлі
|
|
2:2
|
|
Саутенд Юн – Йовіл Таун
|
|
1:0
|
|
Торкі Юнайтед – Сканторп Юн
|
|
1:1
|
|
Галіфакс Таун – Уокінг
|
|
0:4
|
|
Гейтсхед – Істлі
|
|
1:1
|
|
Честерфілд – Мейденхед Юн
|
|
1:2
|
|
Барнет – Йорк Сіті
|
|
0:5
|
|
Доркінг Уондерерс – Даг енд Ред
|
|
5:1
|
|
Борхем Вуд – Мейдстон Юн
|
|
3:1
|
|
Олдершот Таун – Вілдстон
|
|
1:2
|
|
|
тур 13
|
4 жовтня, вівторок
|
Ноттс Каунті – Рексем
|
|
1:0
|
|
Олдхем Атлетік – Сканторп Юн
|
|
2:2
|
|
Соліхалл Мурс – Вілдстон
|
|
2:1
|
|
Саутенд Юн – Уокінг
|
|
1:1
|
|
Торкі Юнайтед – Мейденхед Юн
|
|
2:3
|
|
Галіфакс Таун – Йорк Сіті
|
|
1:0
|
|
Гейтсхед – Олтрингем
|
|
1:3
|
|
Честерфілд – Даг енд Ред
|
|
2:3
|
|
Барнет – Мейдстон Юн
|
|
4:3
|
|
Доркінг Уондерерс – Йовіл Таун
|
|
1:1
|
|
Борхем Вуд – Бромлі
|
|
0:2
|
|
Олдершот Таун – Істлі
|
|
0:0
|
|
|
|
тур 14
|
8 жовтня, субота
|
Сканторп Юн – Олдершот Таун
|
|
3:3
|
|
Вілдстон – Борхем Вуд
|
|
1:2
|
|
Рексем – Барнет
|
|
7:5
|
|
Йовіл Таун – Соліхалл Мурс
|
|
1:0
|
|
Йорк Сіті – Торкі Юнайтед
|
|
1:0
|
|
Мейдстон Юн – Галіфакс Таун
|
|
1:1
|
|
Мейденхед Юн – Олдхем Атлетік
|
|
1:1
|
|
Уокінг – Ноттс Каунті
|
|
2:3
|
|
Істлі – Честерфілд
|
|
2:1
|
|
Даг енд Ред – Саутенд Юн
|
|
1:1
|
|
Бромлі – Гейтсхед
|
|
1:1
|
|
Олтрингем – Доркінг Уондерерс
|
|
4:1
|
|
|
тур 15
|
21 жовтня, п`ятница
|
Ноттс Каунті – Мейдстон Юн
|
|
3:0
|
|
22 жовтня, субота
|
Олдхем Атлетік – Йовіл Таун
|
|
2:0
|
|
Соліхалл Мурс – Істлі
|
|
3:0
|
|
Саутенд Юн – Сканторп Юн
|
|
3:0
|
|
Торкі Юнайтед – Олтрингем
|
|
4:4
|
|
Галіфакс Таун – Даг енд Ред
|
|
2:0
|
|
Гейтсхед – Уокінг
|
|
1:3
|
|
Честерфілд – Бромлі
|
|
3:2
|
|
Барнет – Мейденхед Юн
|
|
2:1
|
|
Доркінг Уондерерс – Вілдстон
|
|
3:1
|
|
Борхем Вуд – Рексем
|
|
1:1
|
|
Олдершот Таун – Йорк Сіті
|
|
2:1
|
|
|
|
тур 16
|
25 жовтня, вівторок
|
Сканторп Юн – Гейтсхед
|
|
3:1
|
|
Вілдстон – Ноттс Каунті
|
|
1:6
|
|
Рексем – Галіфакс Таун
|
|
3:1
|
|
Йовіл Таун – Олдершот Таун
|
|
0:2
|
|
Йорк Сіті – Честерфілд
|
|
1:1
|
|
Мейдстон Юн – Саутенд Юн
|
|
0:3
|
|
Мейденхед Юн – Соліхалл Мурс
|
|
0:2
|
|
Уокінг – Доркінг Уондерерс
|
|
3:3
|
|
Істлі – Торкі Юнайтед
|
|
1:0
|
|
Даг енд Ред – Борхем Вуд
|
|
1:1
|
|
Бромлі – Барнет
|
|
1:3
|
|
Олтрингем – Олдхем Атлетік
|
|
1:0
|
|
|
тур 17
|
28 жовтня, п`ятница
|
Барнет – Сканторп Юн
|
|
1:1
|
|
29 жовтня, субота
|
Доркінг Уондерерс – Олдершот Таун
|
|
0:3
|
|
Йорк Сіті – Саутенд Юн
|
|
0:2
|
|
Рексем – Олтрингем
|
|
4:0
|
|
Ноттс Каунті – Торкі Юнайтед
|
|
4:0
|
|
Мейдстон Юн – Йовіл Таун
|
|
1:1
|
|
Мейденхед Юн – Бромлі
|
|
1:0
|
|
Галіфакс Таун – Олдхем Атлетік
|
|
2:1
|
|
Уокінг – Істлі
|
|
1:0
|
|
Гейтсхед – Соліхалл Мурс
|
|
1:1
|
|
Честерфілд – Борхем Вуд
|
|
2:0
|
|
Даг енд Ред – Вілдстон
|
|
4:1
|
|
|
|
тур 18
|
8 листопада, вівторок
|
Саутенд Юн – Ноттс Каунті
|
|
2:2
|
|
Соліхалл Мурс – Галіфакс Таун
|
|
0:1
|
|
Йовіл Таун – Мейденхед Юн
|
|
0:0
|
|
Істлі – Мейдстон Юн
|
|
5:2
|
|
Борхем Вуд – Йорк Сіті
|
|
1:1
|
|
Олтрингем – Барнет
|
|
0:2
|
|
9 листопада, середа
|
Бромлі – Уокінг
|
|
0:2
|
|
Торкі Юнайтед – Доркінг Уондерерс
|
|
3:3
|
|
9 грудень, п`ятница
|
Сканторп Юн – Рексем
|
|
1:3
|
|
10 січня, вівторок
|
Олдершот Таун – Даг енд Ред
|
|
0:2
|
|
14 лютого, вівторок
|
Олдхем Атлетік – Гейтсхед
|
|
2:2
|
|
14 березня, вівторок
|
Вілдстон – Честерфілд
|
|
0:4
|
|
|
тур 19
|
12 листопада, субота
|
Йовіл Таун – Гейтсхед
|
|
3:1
|
|
Вілдстон – Рексем
|
|
0:0
|
|
Торкі Юнайтед – Честерфілд
|
|
1:5
|
|
Саутенд Юн – Доркінг Уондерерс
|
|
2:0
|
|
Соліхалл Мурс – Даг енд Ред
|
|
0:3
|
|
Сканторп Юн – Мейдстон Юн
|
|
0:2
|
|
Олдхем Атлетік – Барнет
|
|
0:2
|
|
Істлі – Ноттс Каунті
|
|
0:2
|
|
Бромлі – Галіфакс Таун
|
|
1:1
|
|
Борхем Вуд – Уокінг
|
|
0:1
|
|
Олтрингем – Йорк Сіті
|
|
2:1
|
|
Олдершот Таун – Мейденхед Юн
|
|
1:2
|
|
|
|
тур 20
|
19 листопада, субота
|
Мейденхед Юн – Істлі
|
|
2:1
|
|
Мейдстон Юн – Олдхем Атлетік
|
|
0:0
|
|
Ноттс Каунті – Йовіл Таун
|
|
0:0
|
|
Рексем – Олдершот Таун
|
|
2:0
|
|
Йорк Сіті – Вілдстон
|
|
1:2
|
|
Галіфакс Таун – Борхем Вуд
|
|
1:0
|
|
Уокінг – Олтрингем
|
|
1:1
|
|
Гейтсхед – Саутенд Юн
|
|
3:1
|
|
Честерфілд – Соліхалл Мурс
|
|
2:0
|
|
Барнет – Торкі Юнайтед
|
|
1:0
|
|
Доркінг Уондерерс – Бромлі
|
|
2:3
|
|
Даг енд Ред – Сканторп Юн
|
|
2:1
|
|
|
тур 21
|
26 листопада, субота
|
Вілдстон – Сканторп Юн
|
|
3:1
|
|
Мейдстон Юн – Мейденхед Юн
|
|
3:2
|
|
Доркінг Уондерерс – Йорк Сіті
|
|
1:0
|
|
Йовіл Таун – Галіфакс Таун
|
|
1:0
|
|
Олтрингем – Істлі
|
|
2:1
|
|
Олдершот Таун – Саутенд Юн
|
|
2:0
|
|
Торкі Юнайтед – Гейтсхед
|
|
1:1
|
|
10 січня, вівторок
|
Рексем – Бромлі
|
|
2:1
|
|
7 лютого, вівторок
|
Олдхем Атлетік – Даг енд Ред
|
|
4:2
|
|
Честерфілд – Уокінг
|
|
1:3
|
|
14 лютого, вівторок
|
Ноттс Каунті – Барнет
|
|
4:1
|
|
Борхем Вуд – Соліхалл Мурс
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 22
|
3 грудень, субота
|
Мейденхед Юн – Доркінг Уондерерс
|
|
1:1
|
|
Сканторп Юн – Ноттс Каунті
|
|
1:4
|
|
Соліхалл Мурс – Олдхем Атлетік
|
|
2:1
|
|
Саутенд Юн – Олтрингем
|
|
2:2
|
|
Йорк Сіті – Рексем
|
|
1:1
|
|
Галіфакс Таун – Честерфілд
|
|
1:0
|
|
Уокінг – Мейдстон Юн
|
|
3:1
|
|
Гейтсхед – Олдершот Таун
|
|
0:2
|
|
Барнет – Вілдстон
|
|
2:0
|
|
Істлі – Борхем Вуд
|
|
1:0
|
|
Даг енд Ред – Торкі Юнайтед
|
|
0:1
|
|
14 січня, субота
|
Бромлі – Йовіл Таун
|
|
4:1
|
|
|
тур 23
|
10 грудень, субота
|
Мейдстон Юн – Олтрингем
|
|
2:3
|
|
Мейденхед Юн – Ноттс Каунті
|
|
3:4
|
|
Уокінг – Йорк Сіті
|
|
0:2
|
|
Честерфілд – Доркінг Уондерерс
|
|
3:1
|
|
Істлі – Рексем
|
|
0:2
|
|
Бромлі – Вілдстон
|
|
3:3
|
|
Йовіл Таун – Сканторп Юн
|
|
0:0
|
|
11 грудень, неділя
|
Олдхем Атлетік – Торкі Юнайтед
|
|
3:2
|
|
17 січня, вівторок
|
Соліхалл Мурс – Олдершот Таун
|
|
1:2
|
|
7 лютого, вівторок
|
Галіфакс Таун – Барнет
|
|
1:3
|
|
14 березня, вівторок
|
Борхем Вуд – Саутенд Юн
|
|
1:0
|
|
28 березня, вівторок
|
Гейтсхед – Даг енд Ред
|
|
3:0
|
|
|
|
тур 24
|
13 грудень, вівторок
|
Ноттс Каунті – Гейтсхед
|
|
2:0
|
|
Доркінг Уондерерс – Мейдстон Юн
|
|
3:2
|
|
14 січня, субота
|
Сканторп Юн – Уокінг
|
|
0:2
|
|
17 січня, вівторок
|
Олтрингем – Мейденхед Юн
|
|
3:2
|
|
31 січня, вівторок
|
Олдершот Таун – Борхем Вуд
|
|
0:1
|
|
7 лютого, вівторок
|
Йорк Сіті – Соліхалл Мурс
|
|
2:3
|
|
14 лютого, вівторок
|
Даг енд Ред – Істлі
|
|
0:1
|
|
Саутенд Юн – Галіфакс Таун
|
|
2:1
|
|
28 лютого, вівторок
|
Торкі Юнайтед – Бромлі
|
|
1:2
|
|
Рексем – Честерфілд
|
|
2:1
|
|
14 березня, вівторок
|
Барнет – Йовіл Таун
|
|
2:1
|
|
28 березня, вівторок
|
Вілдстон – Олдхем Атлетік
|
|
2:2
|
|
|
тур 25
|
26 грудень, понеділок
|
Йорк Сіті – Гейтсхед
|
|
0:3
|
|
Рексем – Соліхалл Мурс
|
|
5:0
|
|
Вілдстон – Мейденхед Юн
|
|
3:2
|
|
Торкі Юнайтед – Йовіл Таун
|
|
1:1
|
|
Саутенд Юн – Бромлі
|
|
0:1
|
|
Сканторп Юн – Честерфілд
|
|
1:2
|
|
Ноттс Каунті – Олдхем Атлетік
|
|
4:1
|
|
Олдершот Таун – Уокінг
|
|
1:2
|
|
Олтрингем – Галіфакс Таун
|
|
2:1
|
|
Даг енд Ред – Мейдстон Юн
|
|
1:0
|
|
Доркінг Уондерерс – Істлі
|
|
1:1
|
|
Барнет – Борхем Вуд
|
|
2:1
|
|
|
|
тур 26
|
1 січня, неділя
|
Йовіл Таун – Торкі Юнайтед
|
|
2:0
|
|
Олдхем Атлетік – Ноттс Каунті
|
|
2:2
|
|
Мейденхед Юн – Вілдстон
|
|
0:0
|
|
Галіфакс Таун – Олтрингем
|
|
2:2
|
|
Уокінг – Олдершот Таун
|
|
4:1
|
|
Честерфілд – Сканторп Юн
|
|
4:1
|
|
Істлі – Доркінг Уондерерс
|
|
4:0
|
|
Бромлі – Саутенд Юн
|
|
0:0
|
|
2 січня, понеділок
|
Гейтсхед – Йорк Сіті
|
|
2:2
|
|
Борхем Вуд – Барнет
|
|
1:1
|
|
Соліхалл Мурс – Рексем
|
|
1:2
|
|
Мейдстон Юн – Даг енд Ред
|
|
0:1
|
|
|
тур 27
|
7 січня, субота
|
Йорк Сіті – Мейдстон Юн
|
|
4:1
|
|
Вілдстон – Істлі
|
|
3:1
|
|
Саутенд Юн – Соліхалл Мурс
|
|
3:0
|
|
Сканторп Юн – Мейденхед Юн
|
|
3:0
|
|
Барнет – Гейтсхед
|
|
1:1
|
|
Торкі Юнайтед – Галіфакс Таун
|
|
1:0
|
|
Доркінг Уондерерс – Олдхем Атлетік
|
|
1:5
|
|
Даг енд Ред – Уокінг
|
|
1:2
|
|
10 січня, вівторок
|
Ноттс Каунті – Борхем Вуд
|
|
1:1
|
|
14 лютого, вівторок
|
Олтрингем – Бромлі
|
|
1:2
|
|
Олдершот Таун – Честерфілд
|
|
1:1
|
|
18 квітня, вівторок
|
Рексем – Йовіл Таун
|
|
3:0
|
|
|
|
тур 28
|
21 січня, субота
|
Бромлі – Олдершот Таун
|
|
2:2
|
|
Мейдстон Юн – Рексем
|
|
2:3
|
|
11 лютого, субота
|
Честерфілд – Ноттс Каунті
|
|
1:2
|
|
28 лютого, вівторок
|
Йовіл Таун – Олтрингем
|
|
1:1
|
|
Мейденхед Юн – Даг енд Ред
|
|
2:1
|
|
Галіфакс Таун – Вілдстон
|
|
5:0
|
|
Істлі – Йорк Сіті
|
|
1:0
|
|
14 березня, вівторок
|
Соліхалл Мурс – Сканторп Юн
|
|
3:1
|
|
28 березня, вівторок
|
Уокінг – Барнет
|
|
1:1
|
|
Борхем Вуд – Торкі Юнайтед
|
|
0:1
|
|
18 квітня, вівторок
|
Гейтсхед – Доркінг Уондерерс
|
|
0:0
|
|
Олдхем Атлетік – Саутенд Юн
|
|
2:0
|
|
|
тур 29
|
24 січня, вівторок
|
Олдхем Атлетік – Йорк Сіті
|
|
2:0
|
|
Гейтсхед – Рексем
|
|
0:3
|
|
Честерфілд – Олтрингем
|
|
1:0
|
|
Бромлі – Даг енд Ред
|
|
1:1
|
|
Мейдстон Юн – Олдершот Таун
|
|
0:3
|
|
25 січня, середа
|
Галіфакс Таун – Сканторп Юн
|
|
0:1
|
|
31 січня, вівторок
|
Соліхалл Мурс – Ноттс Каунті
|
|
1:2
|
|
Йовіл Таун – Вілдстон
|
|
0:0
|
|
Уокінг – Торкі Юнайтед
|
|
1:1
|
|
Істлі – Барнет
|
|
0:2
|
|
7 лютого, вівторок
|
Мейденхед Юн – Саутенд Юн
|
|
1:2
|
|
28 лютого, вівторок
|
Борхем Вуд – Доркінг Уондерерс
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 30
|
28 січня, субота
|
Йорк Сіті – Мейденхед Юн
|
|
1:2
|
|
Вілдстон – Гейтсхед
|
|
1:2
|
|
Торкі Юнайтед – Мейдстон Юн
|
|
1:0
|
|
Саутенд Юн – Істлі
|
|
1:3
|
|
Сканторп Юн – Бромлі
|
|
1:1
|
|
Ноттс Каунті – Галіфакс Таун
|
|
1:0
|
|
Барнет – Честерфілд
|
|
3:0
|
|
Доркінг Уондерерс – Соліхалл Мурс
|
|
0:3
|
|
Даг енд Ред – Йовіл Таун
|
|
0:2
|
|
Олтрингем – Борхем Вуд
|
|
0:2
|
|
Олдершот Таун – Олдхем Атлетік
|
|
1:1
|
|
14 лютого, вівторок
|
Рексем – Уокінг
|
|
2:2
|
|
|
тур 31
|
3 лютого, п`ятница
|
Сканторп Юн – Барнет
|
|
1:3
|
|
4 лютого, субота
|
Вілдстон – Даг енд Ред
|
|
1:0
|
|
Торкі Юнайтед – Ноттс Каунті
|
|
1:2
|
|
Саутенд Юн – Йорк Сіті
|
|
2:0
|
|
Соліхалл Мурс – Гейтсхед
|
|
0:2
|
|
Йовіл Таун – Мейдстон Юн
|
|
2:2
|
|
Олдхем Атлетік – Галіфакс Таун
|
|
0:1
|
|
Істлі – Уокінг
|
|
1:0
|
|
Бромлі – Мейденхед Юн
|
|
1:1
|
|
Борхем Вуд – Честерфілд
|
|
1:0
|
|
Олтрингем – Рексем
|
|
1:2
|
|
Олдершот Таун – Доркінг Уондерерс
|
|
2:0
|
|
|
|
тур 32
|
11 лютого, субота
|
Уокінг – Борхем Вуд
|
|
2:2
|
|
Рексем – Вілдстон
|
|
3:1
|
|
Даг енд Ред – Соліхалл Мурс
|
|
2:1
|
|
28 лютого, вівторок
|
Барнет – Олдхем Атлетік
|
|
1:3
|
|
Мейдстон Юн – Сканторп Юн
|
|
1:1
|
|
14 березня, вівторок
|
Йорк Сіті – Олтрингем
|
|
1:2
|
|
Мейденхед Юн – Олдершот Таун
|
|
1:1
|
|
Ноттс Каунті – Істлі
|
|
3:1
|
|
28 березня, вівторок
|
Доркінг Уондерерс – Саутенд Юн
|
|
1:0
|
|
4 квітня, вівторок
|
Гейтсхед – Йовіл Таун
|
|
4:0
|
|
18 квітня, вівторок
|
Галіфакс Таун – Бромлі
|
|
1:1
|
|
Честерфілд – Торкі Юнайтед
|
|
5:1
|
|
|
тур 33
|
18 лютого, субота
|
Соліхалл Мурс – Честерфілд
|
|
0:0
|
|
Саутенд Юн – Гейтсхед
|
|
1:0
|
|
Торкі Юнайтед – Барнет
|
|
2:1
|
|
Вілдстон – Йорк Сіті
|
|
3:1
|
|
Йовіл Таун – Ноттс Каунті
|
|
1:4
|
|
Сканторп Юн – Даг енд Ред
|
|
3:2
|
|
Олдхем Атлетік – Мейдстон Юн
|
|
2:0
|
|
Олдершот Таун – Рексем
|
|
3:4
|
|
Олтрингем – Уокінг
|
|
3:1
|
|
Борхем Вуд – Галіфакс Таун
|
|
1:1
|
|
Бромлі – Доркінг Уондерерс
|
|
2:0
|
|
Істлі – Мейденхед Юн
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 34
|
21 лютого, вівторок
|
Йорк Сіті – Борхем Вуд
|
|
1:1
|
|
Мейдстон Юн – Істлі
|
|
1:3
|
|
Мейденхед Юн – Йовіл Таун
|
|
2:0
|
|
Галіфакс Таун – Соліхалл Мурс
|
|
1:1
|
|
Уокінг – Бромлі
|
|
2:1
|
|
Гейтсхед – Олдхем Атлетік
|
|
2:1
|
|
Даг енд Ред – Олдершот Таун
|
|
2:1
|
|
Доркінг Уондерерс – Торкі Юнайтед
|
|
3:2
|
|
Барнет – Олтрингем
|
|
2:4
|
|
Честерфілд – Вілдстон
|
|
1:1
|
|
Ноттс Каунті – Саутенд Юн
|
|
4:0
|
|
Рексем – Сканторп Юн
|
|
2:0
|
|
|
тур 35
|
25 лютого, субота
|
Мейдстон Юн – Гейтсхед
|
|
1:1
|
|
Ноттс Каунті – Даг енд Ред
|
|
1:2
|
|
Торкі Юнайтед – Саутенд Юн
|
|
1:2
|
|
Рексем – Доркінг Уондерерс
|
|
3:1
|
|
Йорк Сіті – Йовіл Таун
|
|
2:1
|
|
Галіфакс Таун – Мейденхед Юн
|
|
0:1
|
|
Уокінг – Вілдстон
|
|
1:1
|
|
Олтрингем – Соліхалл Мурс
|
|
4:1
|
|
Борхем Вуд – Сканторп Юн
|
|
2:0
|
|
Істлі – Бромлі
|
|
0:0
|
|
Барнет – Олдершот Таун
|
|
4:1
|
|
Честерфілд – Олдхем Атлетік
|
|
0:1
|
|
|
|
тур 36
|
3 березня, п`ятница
|
Саутенд Юн – Барнет
|
|
0:1
|
|
4 березня, субота
|
Вілдстон – Олтрингем
|
|
4:0
|
|
Соліхалл Мурс – Мейдстон Юн
|
|
2:0
|
|
Сканторп Юн – Істлі
|
|
0:1
|
|
Олдхем Атлетік – Борхем Вуд
|
|
0:2
|
|
Мейденхед Юн – Рексем
|
|
2:2
|
|
Гейтсхед – Честерфілд
|
|
1:2
|
|
Доркінг Уондерерс – Галіфакс Таун
|
|
0:0
|
|
Даг енд Ред – Йорк Сіті
|
|
2:1
|
|
Бромлі – Ноттс Каунті
|
|
1:1
|
|
Олдершот Таун – Торкі Юнайтед
|
|
1:1
|
|
Йовіл Таун – Уокінг
|
|
0:1
|
|
|
тур 37
|
7 січня, субота
|
Олдершот Таун – Ноттс Каунті
|
|
0:3
|
|
7 березня, вівторок
|
Бромлі – Йорк Сіті
|
|
0:3
|
|
Йовіл Таун – Істлі
|
|
1:0
|
|
Вілдстон – Мейдстон Юн
|
|
2:1
|
|
Соліхалл Мурс – Торкі Юнайтед
|
|
3:2
|
|
Сканторп Юн – Олтрингем
|
|
2:0
|
|
Олдхем Атлетік – Уокінг
|
|
1:0
|
|
Мейденхед Юн – Борхем Вуд
|
|
0:1
|
|
Гейтсхед – Галіфакс Таун
|
|
0:0
|
|
Доркінг Уондерерс – Барнет
|
|
2:1
|
|
Саутенд Юн – Честерфілд
|
|
1:2
|
|
Даг енд Ред – Рексем
|
|
0:4
|
|
|
|
тур 38
|
11 березня, субота
|
Уокінг – Мейденхед Юн
|
|
2:0
|
|
Честерфілд – Йовіл Таун
|
|
1:1
|
|
Торкі Юнайтед – Вілдстон
|
|
1:2
|
|
Істлі – Олдхем Атлетік
|
|
1:0
|
|
Рексем – Саутенд Юн
|
|
1:0
|
|
Ноттс Каунті – Доркінг Уондерерс
|
|
3:1
|
|
28 березня, вівторок
|
Йорк Сіті – Сканторп Юн
|
|
0:0
|
|
Мейдстон Юн – Бромлі
|
|
2:3
|
|
Галіфакс Таун – Олдершот Таун
|
|
2:0
|
|
18 квітня, вівторок
|
Барнет – Соліхалл Мурс
|
|
1:0
|
|
Олтрингем – Даг енд Ред
|
|
2:2
|
|
25 квітня, вівторок
|
Борхем Вуд – Гейтсхед
|
|
0:2
|
|
|
тур 39
|
18 березня, субота
|
Мейденхед Юн – Мейдстон Юн
|
|
2:1
|
|
Сканторп Юн – Вілдстон
|
|
4:1
|
|
Соліхалл Мурс – Борхем Вуд
|
|
2:0
|
|
Саутенд Юн – Олдершот Таун
|
|
1:2
|
|
Йорк Сіті – Доркінг Уондерерс
|
|
2:1
|
|
Галіфакс Таун – Йовіл Таун
|
|
1:1
|
|
Уокінг – Честерфілд
|
|
0:1
|
|
Гейтсхед – Торкі Юнайтед
|
|
1:1
|
|
Барнет – Ноттс Каунті
|
|
1:1
|
|
Істлі – Олтрингем
|
|
3:2
|
|
Даг енд Ред – Олдхем Атлетік
|
|
1:1
|
|
Бромлі – Рексем
|
|
1:2
|
|
|
|
тур 40
|
25 березня, субота
|
Олдхем Атлетік – Соліхалл Мурс
|
|
1:1
|
|
Торкі Юнайтед – Даг енд Ред
|
|
1:2
|
|
Вілдстон – Барнет
|
|
0:2
|
|
Рексем – Йорк Сіті
|
|
3:0
|
|
Йовіл Таун – Бромлі
|
|
0:1
|
|
Ноттс Каунті – Сканторп Юн
|
|
4:0
|
|
Мейдстон Юн – Уокінг
|
|
1:2
|
|
Олдершот Таун – Гейтсхед
|
|
2:3
|
|
Олтрингем – Саутенд Юн
|
|
1:0
|
|
Борхем Вуд – Істлі
|
|
0:0
|
|
Доркінг Уондерерс – Мейденхед Юн
|
|
3:1
|
|
Честерфілд – Галіфакс Таун
|
|
2:0
|
|
|
тур 41
|
28 березня, вівторок
|
Олтрингем – Ноттс Каунті
|
|
0:2
|
|
1 квітня, субота
|
Сканторп Юн – Торкі Юнайтед
|
|
0:1
|
|
Мейдстон Юн – Борхем Вуд
|
|
0:4
|
|
Мейденхед Юн – Честерфілд
|
|
0:0
|
|
Йовіл Таун – Саутенд Юн
|
|
0:2
|
|
Даг енд Ред – Доркінг Уондерерс
|
|
0:2
|
|
Бромлі – Соліхалл Мурс
|
|
4:0
|
|
Рексем – Олдхем Атлетік
|
|
5:1
|
|
3 квітня, понеділок
|
Йорк Сіті – Барнет
|
|
1:0
|
|
12 квітня, середа
|
Істлі – Гейтсхед
|
|
2:5
|
|
18 квітня, вівторок
|
Вілдстон – Олдершот Таун
|
|
0:1
|
|
25 квітня, вівторок
|
Уокінг – Галіфакс Таун
|
|
0:1
|
|
|
|
тур 42
|
7 квітня, п`ятница
|
Торкі Юнайтед – Істлі
|
|
2:0
|
|
Саутенд Юн – Мейдстон Юн
|
|
2:0
|
|
Соліхалл Мурс – Мейденхед Юн
|
|
1:1
|
|
Олдхем Атлетік – Олтрингем
|
|
2:2
|
|
Ноттс Каунті – Вілдстон
|
|
3:0
|
|
Галіфакс Таун – Рексем
|
|
3:1
|
|
Гейтсхед – Сканторп Юн
|
|
2:0
|
|
Олдершот Таун – Йовіл Таун
|
|
1:1
|
|
Борхем Вуд – Даг енд Ред
|
|
0:1
|
|
Доркінг Уондерерс – Уокінг
|
|
1:2
|
|
Барнет – Бромлі
|
|
1:1
|
|
Честерфілд – Йорк Сіті
|
|
1:3
|
|
|
тур 43
|
10 квітня, понеділок
|
Йорк Сіті – Галіфакс Таун
|
|
0:3
|
|
Йовіл Таун – Доркінг Уондерерс
|
|
0:1
|
|
Рексем – Ноттс Каунті
|
|
3:2
|
|
Сканторп Юн – Олдхем Атлетік
|
|
0:2
|
|
Мейдстон Юн – Барнет
|
|
0:0
|
|
Мейденхед Юн – Торкі Юнайтед
|
|
1:3
|
|
Уокінг – Саутенд Юн
|
|
1:1
|
|
Істлі – Олдершот Таун
|
|
3:3
|
|
Даг енд Ред – Честерфілд
|
|
0:1
|
|
Бромлі – Борхем Вуд
|
|
1:1
|
|
Олтрингем – Гейтсхед
|
|
0:1
|
|
25 квітня, вівторок
|
Вілдстон – Соліхалл Мурс
|
|
3:0
|
|
|
|
тур 44
|
15 квітня, субота
|
Ноттс Каунті – Уокінг
|
|
3:0
|
|
Олдхем Атлетік – Мейденхед Юн
|
|
1:0
|
|
Соліхалл Мурс – Йовіл Таун
|
|
2:2
|
|
Саутенд Юн – Даг енд Ред
|
|
2:0
|
|
Торкі Юнайтед – Йорк Сіті
|
|
3:2
|
|
Галіфакс Таун – Мейдстон Юн
|
|
3:0
|
|
Гейтсхед – Бромлі
|
|
0:3
|
|
Честерфілд – Істлі
|
|
3:2
|
|
Барнет – Рексем
|
|
0:0
|
|
Доркінг Уондерерс – Олтрингем
|
|
3:2
|
|
Борхем Вуд – Вілдстон
|
|
1:0
|
|
Олдершот Таун – Сканторп Юн
|
|
2:1
|
|
|
тур 45
|
22 квітня, субота
|
Сканторп Юн – Саутенд Юн
|
|
1:3
|
|
Вілдстон – Доркінг Уондерерс
|
|
2:2
|
|
Рексем – Борхем Вуд
|
|
3:1
|
|
Йовіл Таун – Олдхем Атлетік
|
|
0:3
|
|
Йорк Сіті – Олдершот Таун
|
|
2:2
|
|
Мейдстон Юн – Ноттс Каунті
|
|
2:5
|
|
Мейденхед Юн – Барнет
|
|
1:1
|
|
Олтрингем – Торкі Юнайтед
|
|
2:2
|
|
Бромлі – Честерфілд
|
|
2:0
|
|
Даг енд Ред – Галіфакс Таун
|
|
0:0
|
|
Істлі – Соліхалл Мурс
|
|
0:0
|
|
Уокінг – Гейтсхед
|
|
2:1
|
|
|
|
тур 46
|
29 квітня, субота
|
Саутенд Юн – Вілдстон
|
|
2:1
|
|
Соліхалл Мурс – Уокінг
|
|
0:1
|
|
Олдхем Атлетік – Бромлі
|
|
1:1
|
|
Ноттс Каунті – Йорк Сіті
|
|
1:1
|
|
Галіфакс Таун – Істлі
|
|
1:1
|
|
Гейтсхед – Мейденхед Юн
|
|
4:0
|
|
Честерфілд – Мейдстон Юн
|
|
4:0
|
|
Барнет – Даг енд Ред
|
|
0:2
|
|
Доркінг Уондерерс – Сканторп Юн
|
|
2:1
|
|
Борхем Вуд – Йовіл Таун
|
|
1:0
|
|
Олдершот Таун – Олтрингем
|
|
1:1
|
|
Торкі Юнайтед – Рексем
|
|
1:1
|
|
|