тур 1
|
29 липня, субота
|
Вележ – Звіезда 09
|
|
5:0
|
|
30 липня, неділя
|
Сараєво – Слога Добой
|
|
1:2
|
|
ГОШК – Тузла Сіті
|
|
1:4
|
|
30 серпня, середа
|
Железнічар – Ігман Коньїч
|
|
1:0
|
|
13 вересня, середа
|
Зріньскі – Посушье
|
|
0:1
|
|
27 вересня, середа
|
Широкі Бріег – Борац Баня Лука
|
|
0:2
|
|
|
|
тур 2
|
4 серпня, п`ятница
|
Посушье – Широкі Бріег
|
|
1:2
|
|
5 серпня, субота
|
Звіезда 09 – Ігман Коньїч
|
|
3:4
|
|
6 серпня, неділя
|
Вележ – ГОШК
|
|
0:0
|
|
20 вересня, середа
|
Слога Добой – Железнічар
|
|
3:0
|
|
27 вересня, середа
|
Тузла Сіті – Зріньскі
|
|
2:4
|
|
18 жовтня, середа
|
Борац Баня Лука – Сараєво
|
|
1:1
|
|
|
тур 3
|
11 серпня, п`ятница
|
Сараєво – Посушье
|
|
3:0
|
|
12 серпня, субота
|
ГОШК – Звіезда 09
|
|
2:0
|
|
Железнічар – Борац Баня Лука
|
|
2:0
|
|
Ігман Коньїч – Слога Добой
|
|
1:0
|
|
13 серпня, неділя
|
Широкі Бріег – Тузла Сіті
|
|
1:0
|
|
18 жовтня, середа
|
Зріньскі – Вележ
|
|
3:0
|
|
|
|
тур 4
|
19 серпня, субота
|
Посушье – Железнічар
|
|
1:0
|
|
Звіезда 09 – Слога Добой
|
|
1:0
|
|
20 серпня, неділя
|
Борац Баня Лука – Ігман Коньїч
|
|
4:1
|
|
Вележ – Широкі Бріег
|
|
1:1
|
|
ГОШК – Зріньскі
|
|
1:3
|
|
21 серпня, понеділок
|
Тузла Сіті – Сараєво
|
|
1:2
|
|
|
тур 5
|
25 серпня, п`ятница
|
Слога Добой – Борац Баня Лука
|
|
0:5
|
|
26 серпня, субота
|
Железнічар – Тузла Сіті
|
|
3:1
|
|
Ігман Коньїч – Посушье
|
|
2:1
|
|
27 серпня, неділя
|
Широкі Бріег – ГОШК
|
|
2:0
|
|
Зріньскі – Звіезда 09
|
|
5:3
|
|
28 серпня, понеділок
|
Сараєво – Вележ
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 6
|
1 вересня, п`ятница
|
Звіезда 09 – Борац Баня Лука
|
|
2:4
|
|
2 вересня, субота
|
Посушье – Слога Добой
|
|
4:0
|
|
ГОШК – Сараєво
|
|
2:2
|
|
3 вересня, неділя
|
Тузла Сіті – Ігман Коньїч
|
|
3:1
|
|
Вележ – Железнічар
|
|
1:0
|
|
22 листопада, середа
|
Зріньскі – Широкі Бріег
|
|
3:1
|
|
|
тур 7
|
15 вересня, п`ятница
|
Железнічар – ГОШК
|
|
2:3
|
|
Слога Добой – Тузла Сіті
|
|
2:1
|
|
16 вересня, субота
|
Ігман Коньїч – Вележ
|
|
2:4
|
|
Сараєво – Зріньскі
|
|
1:0
|
|
17 вересня, неділя
|
Широкі Бріег – Звіезда 09
|
|
2:1
|
|
Борац Баня Лука – Посушье
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 8
|
22 вересня, п`ятница
|
Широкі Бріег – Сараєво
|
|
1:0
|
|
23 вересня, субота
|
Тузла Сіті – Борац Баня Лука
|
|
1:2
|
|
Вележ – Слога Добой
|
|
4:2
|
|
ГОШК – Ігман Коньїч
|
|
4:0
|
|
24 вересня, неділя
|
Звіезда 09 – Посушье
|
|
0:2
|
|
Зріньскі – Железнічар
|
|
0:2
|
|
|
тур 9
|
30 вересня, субота
|
Посушье – Тузла Сіті
|
|
1:1
|
|
Сараєво – Звіезда 09
|
|
2:0
|
|
1 жовтня, неділя
|
Ігман Коньїч – Зріньскі
|
|
0:2
|
|
Борац Баня Лука – Вележ
|
|
2:0
|
|
Слога Добой – ГОШК
|
|
3:2
|
|
2 жовтня, понеділок
|
Железнічар – Широкі Бріег
|
|
2:1
|
|
|
|
тур 10
|
6 жовтня, п`ятница
|
Вележ – Посушье
|
|
2:1
|
|
7 жовтня, субота
|
Звіезда 09 – Тузла Сіті
|
|
1:1
|
|
8 жовтня, неділя
|
Широкі Бріег – Ігман Коньїч
|
|
2:0
|
|
Сараєво – Железнічар
|
|
3:0
|
|
ГОШК – Борац Баня Лука
|
|
0:3
|
|
9 жовтня, понеділок
|
Зріньскі – Слога Добой
|
|
2:0
|
|
|
тур 11
|
21 жовтня, субота
|
Железнічар – Звіезда 09
|
|
1:0
|
|
Посушье – ГОШК
|
|
0:0
|
|
Слога Добой – Широкі Бріег
|
|
1:0
|
|
22 жовтня, неділя
|
Ігман Коньїч – Сараєво
|
|
1:2
|
|
Борац Баня Лука – Зріньскі
|
|
0:0
|
|
23 жовтня, понеділок
|
Тузла Сіті – Вележ
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 12
|
27 жовтня, п`ятница
|
Ігман Коньїч – Железнічар
|
|
2:0
|
|
28 жовтня, субота
|
Борац Баня Лука – Широкі Бріег
|
|
1:0
|
|
Слога Добой – Сараєво
|
|
3:0
|
|
29 жовтня, неділя
|
Звіезда 09 – Вележ
|
|
0:0
|
|
Посушье – Зріньскі
|
|
2:2
|
|
30 жовтня, понеділок
|
Тузла Сіті – ГОШК
|
|
2:2
|
|
|
тур 13
|
3 листопада, п`ятница
|
ГОШК – Вележ
|
|
0:4
|
|
4 листопада, субота
|
Железнічар – Слога Добой
|
|
1:0
|
|
Ігман Коньїч – Звіезда 09
|
|
3:1
|
|
5 листопада, неділя
|
Широкі Бріег – Посушье
|
|
1:1
|
|
Зріньскі – Тузла Сіті
|
|
3:1
|
|
Сараєво – Борац Баня Лука
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 14
|
11 листопада, субота
|
Слога Добой – Ігман Коньїч
|
|
4:1
|
|
Посушье – Сараєво
|
|
0:1
|
|
12 листопада, неділя
|
Звіезда 09 – ГОШК
|
|
1:2
|
|
Борац Баня Лука – Железнічар
|
|
3:2
|
|
13 листопада, понеділок
|
Вележ – Зріньскі
|
|
3:0
|
|
6 грудень, середа
|
Тузла Сіті – Широкі Бріег
|
|
2:0
|
|
|
тур 15
|
24 листопада, п`ятница
|
Сараєво – Тузла Сіті
|
|
6:2
|
|
25 листопада, субота
|
Ігман Коньїч – Борац Баня Лука
|
|
0:1
|
|
26 листопада, неділя
|
Зріньскі – ГОШК
|
|
5:1
|
|
Слога Добой – Звіезда 09
|
|
1:0
|
|
Железнічар – Посушье
|
|
1:1
|
|
Широкі Бріег – Вележ
|
|
2:2
|
|
|
|
тур 16
|
1 грудень, п`ятница
|
Вележ – Сараєво
|
|
1:0
|
|
2 грудень, субота
|
Тузла Сіті – Железнічар
|
|
3:0
|
|
Борац Баня Лука – Слога Добой
|
|
4:0
|
|
3 грудень, неділя
|
Посушье – Ігман Коньїч
|
|
4:1
|
|
ГОШК – Широкі Бріег
|
|
0:0
|
|
4 грудень, понеділок
|
Звіезда 09 – Зріньскі
|
|
2:1
|
|
|
тур 17
|
8 грудень, п`ятница
|
Железнічар – Вележ
|
|
0:1
|
|
9 грудень, субота
|
Борац Баня Лука – Звіезда 09
|
|
2:1
|
|
Слога Добой – Посушье
|
|
1:0
|
|
Сараєво – ГОШК
|
|
3:0
|
|
10 грудень, неділя
|
Широкі Бріег – Зріньскі
|
|
0:2
|
|
Ігман Коньїч – Тузла Сіті
|
|
2:0
|
|
|
|
тур 18
|
15 грудень, п`ятница
|
Посушье – Борац Баня Лука
|
|
0:2
|
|
16 грудень, субота
|
Тузла Сіті – Слога Добой
|
|
3:0
|
|
ГОШК – Железнічар
|
|
1:0
|
|
17 грудень, неділя
|
Звіезда 09 – Широкі Бріег
|
|
3:0
|
|
Вележ – Ігман Коньїч
|
|
1:1
|
|
18 грудень, понеділок
|
Зріньскі – Сараєво
|
|
2:0
|
|
|
тур 19
|
16 лютого, п`ятница
|
Слога Добой – Вележ
|
|
0:0
|
|
17 лютого, субота
|
Железнічар – Зріньскі
|
|
0:0
|
|
Ігман Коньїч – ГОШК
|
|
1:2
|
|
Посушье – Звіезда 09
|
|
2:0
|
|
18 лютого, неділя
|
Борац Баня Лука – Тузла Сіті
|
|
2:1
|
|
Сараєво – Широкі Бріег
|
|
1:3
|
|
|
|
тур 20
|
23 лютого, п`ятница
|
ГОШК – Слога Добой
|
|
2:4
|
|
24 лютого, субота
|
Звіезда 09 – Сараєво
|
|
1:0
|
|
Вележ – Борац Баня Лука
|
|
0:0
|
|
25 лютого, неділя
|
Зріньскі – Ігман Коньїч
|
|
5:0
|
|
Тузла Сіті – Посушье
|
|
0:1
|
|
26 лютого, понеділок
|
Широкі Бріег – Железнічар
|
|
2:0
|
|
|
тур 21
|
2 березня, субота
|
Тузла Сіті – Звіезда 09
|
|
2:0
|
|
Ігман Коньїч – Широкі Бріег
|
|
1:0
|
|
Слога Добой – Зріньскі
|
|
1:1
|
|
3 березня, неділя
|
Железнічар – Сараєво
|
|
3:0
|
|
Посушье – Вележ
|
|
1:0
|
|
4 березня, понеділок
|
Борац Баня Лука – ГОШК
|
|
3:0
|
|
|
|
тур 22
|
9 березня, субота
|
ГОШК – Посушье
|
|
1:1
|
|
Широкі Бріег – Слога Добой
|
|
0:1
|
|
Сараєво – Ігман Коньїч
|
|
2:2
|
|
10 березня, неділя
|
Зріньскі – Борац Баня Лука
|
|
0:1
|
|
Звіезда 09 – Железнічар
|
|
2:1
|
|
11 березня, понеділок
|
Вележ – Тузла Сіті
|
|
1:1
|
|
|