kolo 1
|
4 Avgust, Petak
|
Resita – Unirea Slobozia
|
|
0:1
|
|
Miercurea Ciuc – Konkordia Čiajna
|
|
0:3
|
|
Unirea Dej – CSM Alexandria
|
|
1:0
|
|
Metaloglobus – Selimbar
|
|
0:1
|
|
Tunari – Slatina
|
|
1:3
|
|
Viitorul Targu Jiu – Arges
|
|
0:0
|
|
5 Avgust, Subota
|
Corvinul Hunedoara – Ceahlaul
|
|
2:1
|
|
7 Avgust, Ponedeljak
|
Mioveni – Gloria Buzau
|
|
0:0
|
|
Chindia Targoviste – Steaua Bucuresti
|
|
1:1
|
|
11 Septembar, Ponedeljak
|
Progresul Spartac – Dumbravita
|
|
1:3
|
|
|
|
kolo 2
|
11 Avgust, Petak
|
Dumbravita – Corvinul Hunedoara
|
|
0:0
|
|
Unirea Slobozia – Viitorul Targu Jiu
|
|
1:1
|
|
Selimbar – Unirea Dej
|
|
2:0
|
|
Steaua Bucuresti – Metaloglobus
|
|
1:1
|
|
Miercurea Ciuc – Progresul Spartac
|
|
3:0
|
|
Konkordia Čiajna – CSM Alexandria
|
|
0:1
|
|
Slatina – Chindia Targoviste
|
|
0:0
|
|
Gloria Buzau – Tunari
|
|
2:1
|
|
12 Avgust, Subota
|
Ceahlaul – Resita
|
|
4:0
|
|
13 Avgust, Nedelja
|
Arges – Mioveni
|
|
0:0
|
|
|
kolo 3
|
18 Avgust, Petak
|
Corvinul Hunedoara – Miercurea Ciuc
|
|
2:0
|
|
CSM Alexandria – Selimbar
|
|
0:1
|
|
Progresul Spartac – Konkordia Čiajna
|
|
0:6
|
|
Viitorul Targu Jiu – Ceahlaul
|
|
0:2
|
|
Metaloglobus – Slatina
|
|
1:1
|
|
Resita – Dumbravita
|
|
2:1
|
|
19 Avgust, Subota
|
Mioveni – Unirea Slobozia
|
|
1:1
|
|
Unirea Dej – Steaua Bucuresti
|
|
2:6
|
|
Tunari – Arges
|
|
1:1
|
|
21 Avgust, Ponedeljak
|
Chindia Targoviste – Gloria Buzau
|
|
1:1
|
|
|
|
kolo 4
|
25 Avgust, Petak
|
Dumbravita – Viitorul Targu Jiu
|
|
1:1
|
|
Unirea Slobozia – Tunari
|
|
3:1
|
|
Miercurea Ciuc – Resita
|
|
1:1
|
|
Konkordia Čiajna – Selimbar
|
|
0:1
|
|
Ceahlaul – Mioveni
|
|
0:1
|
|
Slatina – Unirea Dej
|
|
1:2
|
|
Arges – Chindia Targoviste
|
|
0:2
|
|
Gloria Buzau – Metaloglobus
|
|
1:0
|
|
26 Avgust, Subota
|
Steaua Bucuresti – CSM Alexandria
|
|
1:1
|
|
Progresul Spartac – Corvinul Hunedoara
|
|
1:2
|
|
|
kolo 5
|
1 Septembar, Petak
|
Corvinul Hunedoara – Konkordia Čiajna
|
|
2:2
|
|
CSM Alexandria – Slatina
|
|
0:1
|
|
Viitorul Targu Jiu – Miercurea Ciuc
|
|
1:1
|
|
Unirea Dej – Gloria Buzau
|
|
2:4
|
|
Resita – Progresul Spartac
|
|
0:0
|
|
2 Septembar, Subota
|
Chindia Targoviste – Unirea Slobozia
|
|
0:1
|
|
Tunari – Ceahlaul
|
|
0:1
|
|
Metaloglobus – Arges
|
|
1:1
|
|
Mioveni – Dumbravita
|
|
0:1
|
|
4 Septembar, Ponedeljak
|
Selimbar – Steaua Bucuresti
|
|
3:2
|
|
|
|
kolo 6
|
13 Septembar, Sreda
|
Konkordia Čiajna – Steaua Bucuresti
|
|
0:0
|
|
15 Septembar, Petak
|
Dumbravita – Tunari
|
|
6:1
|
|
Unirea Slobozia – Metaloglobus
|
|
2:0
|
|
Progresul Spartac – Viitorul Targu Jiu
|
|
1:2
|
|
Miercurea Ciuc – Mioveni
|
|
0:0
|
|
Slatina – Selimbar
|
|
0:0
|
|
Gloria Buzau – CSM Alexandria
|
|
1:0
|
|
Corvinul Hunedoara – Resita
|
|
2:0
|
|
17 Septembar, Nedelja
|
Arges – Unirea Dej
|
|
2:0
|
|
18 Septembar, Ponedeljak
|
Ceahlaul – Chindia Targoviste
|
|
1:1
|
|
|
kolo 7
|
21 Septembar, Četvrtak
|
Selimbar – Gloria Buzau
|
|
2:1
|
|
22 Septembar, Petak
|
CSM Alexandria – Arges
|
|
3:2
|
|
Viitorul Targu Jiu – Corvinul Hunedoara
|
|
2:1
|
|
Chindia Targoviste – Dumbravita
|
|
4:0
|
|
Tunari – Miercurea Ciuc
|
|
1:0
|
|
Metaloglobus – Ceahlaul
|
|
2:1
|
|
Mioveni – Progresul Spartac
|
|
3:1
|
|
Resita – Konkordia Čiajna
|
|
3:2
|
|
23 Septembar, Subota
|
Unirea Dej – Unirea Slobozia
|
|
0:0
|
|
24 Septembar, Nedelja
|
Steaua Bucuresti – Slatina
|
|
1:1
|
|
|
|
kolo 8
|
28 Septembar, Četvrtak
|
Ceahlaul – Unirea Dej
|
|
1:0
|
|
29 Septembar, Petak
|
Arges – Selimbar
|
|
0:0
|
|
Resita – Viitorul Targu Jiu
|
|
1:1
|
|
Konkordia Čiajna – Slatina
|
|
1:0
|
|
Miercurea Ciuc – Chindia Targoviste
|
|
1:0
|
|
Progresul Spartac – Tunari
|
|
1:2
|
|
Dumbravita – Metaloglobus
|
|
1:1
|
|
30 Septembar, Subota
|
Unirea Slobozia – CSM Alexandria
|
|
1:0
|
|
Gloria Buzau – Steaua Bucuresti
|
|
4:4
|
|
1 Oktobar, Nedelja
|
Corvinul Hunedoara – Mioveni
|
|
0:2
|
|
|
kolo 9
|
5 Oktobar, Četvrtak
|
Steaua Bucuresti – Arges
|
|
3:1
|
|
6 Oktobar, Petak
|
CSM Alexandria – Ceahlaul
|
|
2:2
|
|
Viitorul Targu Jiu – Konkordia Čiajna
|
|
2:2
|
|
Chindia Targoviste – Progresul Spartac
|
|
3:0
|
|
Metaloglobus – Miercurea Ciuc
|
|
0:0
|
|
Unirea Dej – Dumbravita
|
|
0:1
|
|
Mioveni – Resita
|
|
2:1
|
|
Slatina – Gloria Buzau
|
|
1:2
|
|
7 Oktobar, Subota
|
Selimbar – Unirea Slobozia
|
|
0:1
|
|
8 Oktobar, Nedelja
|
Tunari – Corvinul Hunedoara
|
|
1:1
|
|
|
|
kolo 10
|
19 Oktobar, Četvrtak
|
Ceahlaul – Selimbar
|
|
0:0
|
|
20 Oktobar, Petak
|
Dumbravita – CSM Alexandria
|
|
2:0
|
|
Unirea Slobozia – Steaua Bucuresti
|
|
1:0
|
|
Progresul Spartac – Metaloglobus
|
|
0:1
|
|
Miercurea Ciuc – Unirea Dej
|
|
1:0
|
|
Resita – Tunari
|
|
1:1
|
|
21 Oktobar, Subota
|
Viitorul Targu Jiu – Mioveni
|
|
1:0
|
|
Corvinul Hunedoara – Chindia Targoviste
|
|
2:1
|
|
22 Oktobar, Nedelja
|
Konkordia Čiajna – Gloria Buzau
|
|
1:0
|
|
23 Oktobar, Ponedeljak
|
Arges – Slatina
|
|
1:1
|
|
|
kolo 11
|
25 Oktobar, Sreda
|
Steaua Bucuresti – Ceahlaul
|
|
3:1
|
|
27 Oktobar, Petak
|
CSM Alexandria – Miercurea Ciuc
|
|
1:2
|
|
Selimbar – Dumbravita
|
|
1:0
|
|
Chindia Targoviste – Resita
|
|
4:1
|
|
Tunari – Viitorul Targu Jiu
|
|
0:0
|
|
Metaloglobus – Corvinul Hunedoara
|
|
1:2
|
|
Unirea Dej – Progresul Spartac
|
|
1:0
|
|
Mioveni – Konkordia Čiajna
|
|
1:1
|
|
28 Oktobar, Subota
|
Gloria Buzau – Arges
|
|
0:2
|
|
29 Oktobar, Nedelja
|
Slatina – Unirea Slobozia
|
|
1:0
|
|
|
|
kolo 12
|
3 Novembar, Petak
|
Corvinul Hunedoara – Unirea Dej
|
|
4:0
|
|
Dumbravita – Steaua Bucuresti
|
|
0:0
|
|
Viitorul Targu Jiu – Chindia Targoviste
|
|
0:0
|
|
Konkordia Čiajna – Arges
|
|
1:0
|
|
Ceahlaul – Slatina
|
|
4:0
|
|
Mioveni – Tunari
|
|
4:0
|
|
Resita – Metaloglobus
|
|
5:0
|
|
4 Novembar, Subota
|
Progresul Spartac – CSM Alexandria
|
|
1:3
|
|
Miercurea Ciuc – Selimbar
|
|
1:2
|
|
5 Novembar, Nedelja
|
Unirea Slobozia – Gloria Buzau
|
|
0:1
|
|
|
kolo 13
|
8 Novembar, Sreda
|
Chindia Targoviste – Mioveni
|
|
0:2
|
|
9 Novembar, Četvrtak
|
Gloria Buzau – Ceahlaul
|
|
1:1
|
|
Arges – Unirea Slobozia
|
|
0:1
|
|
10 Novembar, Petak
|
Selimbar – Progresul Spartac
|
|
2:1
|
|
Tunari – Konkordia Čiajna
|
|
1:1
|
|
Metaloglobus – Viitorul Targu Jiu
|
|
2:1
|
|
Unirea Dej – Resita
|
|
1:3
|
|
Slatina – Dumbravita
|
|
3:0
|
|
CSM Alexandria – Corvinul Hunedoara
|
|
0:2
|
|
13 Novembar, Ponedeljak
|
Steaua Bucuresti – Miercurea Ciuc
|
|
1:0
|
|
|
|
kolo 14
|
22 Novembar, Sreda
|
Ceahlaul – Arges
|
|
2:0
|
|
23 Novembar, Četvrtak
|
Dumbravita – Gloria Buzau
|
|
0:1
|
|
24 Novembar, Petak
|
Progresul Spartac – Steaua Bucuresti
|
|
1:6
|
|
Tunari – Chindia Targoviste
|
|
0:2
|
|
Miercurea Ciuc – Slatina
|
|
1:0
|
|
Mioveni – Metaloglobus
|
|
0:2
|
|
Resita – CSM Alexandria
|
|
3:1
|
|
25 Novembar, Subota
|
Viitorul Targu Jiu – Unirea Dej
|
|
2:1
|
|
Corvinul Hunedoara – Selimbar
|
|
0:0
|
|
27 Novembar, Ponedeljak
|
Konkordia Čiajna – Unirea Slobozia
|
|
0:0
|
|
|
kolo 15
|
29 Novembar, Sreda
|
Selimbar – Resita
|
|
2:2
|
|
Steaua Bucuresti – Corvinul Hunedoara
|
|
0:1
|
|
Arges – Dumbravita
|
|
2:0
|
|
30 Novembar, Četvrtak
|
Gloria Buzau – Miercurea Ciuc
|
|
0:2
|
|
1 Decembar, Petak
|
Unirea Slobozia – Ceahlaul
|
|
2:1
|
|
CSM Alexandria – Viitorul Targu Jiu
|
|
0:1
|
|
Metaloglobus – Tunari
|
|
3:3
|
|
Unirea Dej – Mioveni
|
|
0:1
|
|
Slatina – Progresul Spartac
|
|
1:0
|
|
2 Decembar, Subota
|
Chindia Targoviste – Konkordia Čiajna
|
|
1:1
|
|
|
|
kolo 16
|
21 Decembar, Četvrtak
|
Konkordia Čiajna – Ceahlaul
|
|
1:2
|
|
23 Decembar, Subota
|
Corvinul Hunedoara – Slatina
|
|
3:0
|
|
Dumbravita – Unirea Slobozia
|
|
0:2
|
|
Chindia Targoviste – Metaloglobus
|
|
0:0
|
|
Tunari – Unirea Dej
|
|
0:1
|
|
Mioveni – CSM Alexandria
|
|
1:0
|
|
Resita – Steaua Bucuresti
|
|
3:1
|
|
24 Decembar, Nedelja
|
Viitorul Targu Jiu – Selimbar
|
|
0:3
|
|
Progresul Spartac – Gloria Buzau
|
|
1:5
|
|
25 Decembar, Ponedeljak
|
Miercurea Ciuc – Arges
|
|
2:1
|
|
|
kolo 17
|
29 Februar, Četvrtak
|
Gloria Buzau – Corvinul Hunedoara
|
|
2:1
|
|
1 Mart, Petak
|
Unirea Slobozia – Miercurea Ciuc
|
|
1:3
|
|
CSM Alexandria – Tunari
|
|
0:1
|
|
Metaloglobus – Konkordia Čiajna
|
|
2:0
|
|
Unirea Dej – Chindia Targoviste
|
|
1:3
|
|
Ceahlaul – Dumbravita
|
|
2:0
|
|
Slatina – Resita
|
|
0:0
|
|
Arges – Progresul Spartac
|
|
1:0
|
|
2 Mart, Subota
|
Selimbar – Mioveni
|
|
1:0
|
|
4 Mart, Ponedeljak
|
Steaua Bucuresti – Viitorul Targu Jiu
|
|
5:0
|
|
|
|
kolo 18
|
6 Mart, Sreda
|
Konkordia Čiajna – Dumbravita
|
|
0:2
|
|
8 Mart, Petak
|
Corvinul Hunedoara – Arges
|
|
2:0
|
|
Viitorul Targu Jiu – Slatina
|
|
1:2
|
|
Chindia Targoviste – CSM Alexandria
|
|
3:0
|
|
Tunari – Selimbar
|
|
0:0
|
|
Metaloglobus – Unirea Dej
|
|
2:1
|
|
Resita – Gloria Buzau
|
|
2:0
|
|
9 Mart, Subota
|
Progresul Spartac – Unirea Slobozia
|
|
0:2
|
|
Miercurea Ciuc – Ceahlaul
|
|
2:0
|
|
10 Mart, Nedelja
|
Mioveni – Steaua Bucuresti
|
|
2:0
|
|
|
kolo 19
|
15 Mart, Petak
|
Unirea Slobozia – Corvinul Hunedoara
|
|
3:1
|
|
CSM Alexandria – Metaloglobus
|
|
1:1
|
|
Selimbar – Chindia Targoviste
|
|
2:1
|
|
Steaua Bucuresti – Tunari
|
|
2:1
|
|
Unirea Dej – Konkordia Čiajna
|
|
0:2
|
|
Ceahlaul – Progresul Spartac
|
|
4:0
|
|
Slatina – Mioveni
|
|
0:0
|
|
Arges – Resita
|
|
1:0
|
|
Gloria Buzau – Viitorul Targu Jiu
|
|
5:0
|
|
Dumbravita – Miercurea Ciuc
|
|
1:1
|
|
|