kolo 1
|
14 Septembar, Četvrtak
|
Marsaxlokk – Naxxar Lions
|
|
5:1
|
|
15 Septembar, Petak
|
Hamrun Spartans – Balzan Youths
|
|
1:0
|
|
Gzira United – Hibernians
|
|
0:4
|
|
16 Septembar, Subota
|
Santa Lucia – Floriana
|
|
0:4
|
|
Mosta – Gudja United
|
|
0:0
|
|
Valletta – Sirens
|
|
2:0
|
|
Birkirkara – Sliema
|
|
1:0
|
|
|
|
kolo 2
|
21 Septembar, Četvrtak
|
Sirens – Mosta
|
|
1:1
|
|
22 Septembar, Petak
|
Naxxar Lions – Hamrun Spartans
|
|
0:4
|
|
Balzan Youths – Gzira United
|
|
1:0
|
|
Floriana – Birkirkara
|
|
2:0
|
|
Hibernians – Santa Lucia
|
|
3:2
|
|
23 Septembar, Subota
|
Sliema – Valletta
|
|
1:0
|
|
Gudja United – Marsaxlokk
|
|
1:1
|
|
|
kolo 3
|
25 Septembar, Ponedeljak
|
Floriana – Hibernians
|
|
2:0
|
|
Gzira United – Naxxar Lions
|
|
1:1
|
|
Santa Lucia – Balzan Youths
|
|
0:1
|
|
26 Septembar, Utorak
|
Hamrun Spartans – Gudja United
|
|
3:0
|
|
Marsaxlokk – Sirens
|
|
3:1
|
|
Mosta – Sliema
|
|
0:3
|
|
Birkirkara – Valletta
|
|
1:1
|
|
|
|
kolo 4
|
29 Septembar, Petak
|
Hibernians – Birkirkara
|
|
0:1
|
|
Valletta – Mosta
|
|
1:1
|
|
30 Septembar, Subota
|
Naxxar Lions – Santa Lucia
|
|
4:0
|
|
Sirens – Hamrun Spartans
|
|
0:4
|
|
Gudja United – Gzira United
|
|
1:6
|
|
Balzan Youths – Floriana
|
|
0:3
|
|
Sliema – Marsaxlokk
|
|
0:1
|
|
|
kolo 5
|
20 Oktobar, Petak
|
Santa Lucia – Gudja United
|
|
0:0
|
|
Hamrun Spartans – Sliema
|
|
1:1
|
|
Floriana – Naxxar Lions
|
|
1:1
|
|
Birkirkara – Mosta
|
|
0:2
|
|
21 Oktobar, Subota
|
Hibernians – Balzan Youths
|
|
0:2
|
|
Marsaxlokk – Valletta
|
|
0:1
|
|
Gzira United – Sirens
|
|
1:0
|
|
|
|
kolo 6
|
27 Oktobar, Petak
|
Naxxar Lions – Hibernians
|
|
0:0
|
|
Mosta – Marsaxlokk
|
|
3:2
|
|
Valletta – Hamrun Spartans
|
|
1:2
|
|
28 Oktobar, Subota
|
Sliema – Gzira United
|
|
1:0
|
|
Balzan Youths – Birkirkara
|
|
0:3
|
|
Gudja United – Floriana
|
|
1:1
|
|
Sirens – Santa Lucia
|
|
0:0
|
|
|
kolo 7
|
3 Novembar, Petak
|
Birkirkara – Marsaxlokk
|
|
0:2
|
|
Gzira United – Valletta
|
|
1:1
|
|
4 Novembar, Subota
|
Santa Lucia – Sliema
|
|
0:1
|
|
Balzan Youths – Naxxar Lions
|
|
1:2
|
|
Hamrun Spartans – Mosta
|
|
1:1
|
|
Floriana – Sirens
|
|
3:0
|
|
Hibernians – Gudja United
|
|
1:0
|
|
|
|
kolo 8
|
24 Novembar, Petak
|
Sirens – Hibernians
|
|
1:2
|
|
Gudja United – Balzan Youths
|
|
2:2
|
|
Marsaxlokk – Hamrun Spartans
|
|
0:1
|
|
Sliema – Floriana
|
|
0:2
|
|
25 Novembar, Subota
|
Valletta – Santa Lucia
|
|
1:1
|
|
Mosta – Gzira United
|
|
0:3
|
|
Naxxar Lions – Birkirkara
|
|
2:0
|
|
|
kolo 9
|
1 Decembar, Petak
|
Santa Lucia – Mosta
|
|
1:0
|
|
Balzan Youths – Sirens
|
|
3:0
|
|
Birkirkara – Hamrun Spartans
|
|
3:0
|
|
2 Decembar, Subota
|
Hibernians – Sliema
|
|
0:1
|
|
Floriana – Valletta
|
|
1:0
|
|
Gzira United – Marsaxlokk
|
|
2:4
|
|
Naxxar Lions – Gudja United
|
|
2:1
|
|
|
|
kolo 10
|
8 Decembar, Petak
|
Sliema – Balzan Youths
|
|
1:0
|
|
Valletta – Hibernians
|
|
0:2
|
|
Mosta – Floriana
|
|
0:3
|
|
9 Decembar, Subota
|
Sirens – Naxxar Lions
|
|
1:1
|
|
Marsaxlokk – Santa Lucia
|
|
3:0
|
|
12 Decembar, Utorak
|
Hamrun Spartans – Gzira United
|
|
2:1
|
|
Gudja United – Birkirkara
|
|
1:1
|
|
|
kolo 11
|
15 Decembar, Petak
|
Birkirkara – Gzira United
|
|
3:2
|
|
Balzan Youths – Valletta
|
|
0:0
|
|
Gudja United – Sirens
|
|
1:2
|
|
16 Decembar, Subota
|
Naxxar Lions – Sliema
|
|
1:4
|
|
Santa Lucia – Hamrun Spartans
|
|
1:3
|
|
Floriana – Marsaxlokk
|
|
3:2
|
|
Hibernians – Mosta
|
|
0:0
|
|
|
|
kolo 12
|
5 Januar, Petak
|
Hamrun Spartans – Floriana
|
|
1:0
|
|
Gzira United – Santa Lucia
|
|
1:2
|
|
6 Januar, Subota
|
Sirens – Birkirkara
|
|
1:2
|
|
Marsaxlokk – Hibernians
|
|
1:1
|
|
Mosta – Balzan Youths
|
|
0:2
|
|
Valletta – Naxxar Lions
|
|
1:2
|
|
Sliema – Gudja United
|
|
2:0
|
|
|
kolo 13
|
19 Januar, Petak
|
Naxxar Lions – Mosta
|
|
0:0
|
|
Sirens – Sliema
|
|
0:1
|
|
Gudja United – Valletta
|
|
0:3
|
|
Hibernians – Hamrun Spartans
|
|
1:2
|
|
20 Januar, Subota
|
Birkirkara – Santa Lucia
|
|
1:2
|
|
Floriana – Gzira United
|
|
0:1
|
|
Balzan Youths – Marsaxlokk
|
|
0:0
|
|
|
|
kolo 14
|
26 Januar, Petak
|
Floriana – Santa Lucia
|
|
2:0
|
|
Balzan Youths – Hamrun Spartans
|
|
1:7
|
|
27 Januar, Subota
|
Naxxar Lions – Marsaxlokk
|
|
0:0
|
|
Sirens – Valletta
|
|
0:3
|
|
Gudja United – Mosta
|
|
0:1
|
|
Hibernians – Gzira United
|
|
3:2
|
|
Sliema – Birkirkara
|
|
0:0
|
|
|
kolo 15
|
2 Februar, Petak
|
Birkirkara – Floriana
|
|
1:2
|
|
Valletta – Sliema
|
|
1:1
|
|
Mosta – Sirens
|
|
0:0
|
|
Marsaxlokk – Gudja United
|
|
2:1
|
|
3 Februar, Subota
|
Santa Lucia – Hibernians
|
|
0:2
|
|
Gzira United – Balzan Youths
|
|
1:1
|
|
Hamrun Spartans – Naxxar Lions
|
|
4:1
|
|
|
|
kolo 16
|
8 Februar, Četvrtak
|
Valletta – Birkirkara
|
|
0:1
|
|
9 Februar, Petak
|
Sliema – Mosta
|
|
0:0
|
|
Hibernians – Floriana
|
|
0:2
|
|
Balzan Youths – Santa Lucia
|
|
0:1
|
|
Naxxar Lions – Gzira United
|
|
0:1
|
|
10 Februar, Subota
|
Sirens – Marsaxlokk
|
|
1:1
|
|
Gudja United – Hamrun Spartans
|
|
0:4
|
|
|
kolo 17
|
16 Februar, Petak
|
Birkirkara – Hibernians
|
|
1:1
|
|
Mosta – Valletta
|
|
1:0
|
|
Marsaxlokk – Sliema
|
|
1:2
|
|
Santa Lucia – Naxxar Lions
|
|
1:0
|
|
17 Februar, Subota
|
Floriana – Balzan Youths
|
|
2:2
|
|
Hamrun Spartans – Sirens
|
|
2:0
|
|
Gzira United – Gudja United
|
|
3:0
|
|
|
|
kolo 18
|
23 Februar, Petak
|
Balzan Youths – Hibernians
|
|
0:0
|
|
Mosta – Birkirkara
|
|
0:2
|
|
24 Februar, Subota
|
Sliema – Hamrun Spartans
|
|
0:0
|
|
Valletta – Marsaxlokk
|
|
0:2
|
|
Gudja United – Santa Lucia
|
|
0:4
|
|
Sirens – Gzira United
|
|
0:4
|
|
Naxxar Lions – Floriana
|
|
0:3
|
|
|
kolo 19
|
1 Mart, Petak
|
Santa Lucia – Sirens
|
|
1:1
|
|
Hamrun Spartans – Valletta
|
|
1:1
|
|
Hibernians – Naxxar Lions
|
|
0:2
|
|
Birkirkara – Balzan Youths
|
|
1:1
|
|
2 Mart, Subota
|
Floriana – Gudja United
|
|
5:1
|
|
Marsaxlokk – Mosta
|
|
1:2
|
|
Gzira United – Sliema
|
|
0:2
|
|
|
|
kolo 20
|
7 Mart, Četvrtak
|
Naxxar Lions – Balzan Youths
|
|
1:1
|
|
8 Mart, Petak
|
Marsaxlokk – Birkirkara
|
|
0:0
|
|
Sirens – Floriana
|
|
0:3
|
|
9 Mart, Subota
|
Gudja United – Hibernians
|
|
0:3
|
|
Mosta – Hamrun Spartans
|
|
0:4
|
|
Valletta – Gzira United
|
|
1:1
|
|
Sliema – Santa Lucia
|
|
3:1
|
|
|
kolo 21
|
13 Mart, Sreda
|
Birkirkara – Naxxar Lions
|
|
0:2
|
|
15 Mart, Petak
|
Hibernians – Sirens
|
|
2:1
|
|
Floriana – Sliema
|
|
2:0
|
|
Hamrun Spartans – Marsaxlokk
|
|
1:2
|
|
Santa Lucia – Valletta
|
|
2:0
|
|
16 Mart, Subota
|
Balzan Youths – Gudja United
|
|
2:0
|
|
Gzira United – Mosta
|
|
2:1
|
|
|