Hafta 1
|
4 ağustos, cuma
|
Resita – Unirea Slobozia
|
|
0:1
|
|
Miercurea Ciuc – Concordia Chiajna
|
|
0:3
|
|
Unirea Dej – CSM Alexandria
|
|
1:0
|
|
Metaloglobus – Selimbar
|
|
0:1
|
|
Tunari – Slatina
|
|
1:3
|
|
Viitorul Targu Jiu – Arges
|
|
0:0
|
|
5 ağustos, cumartesi
|
Corvinul Hunedoara – Ceahlaul
|
|
2:1
|
|
7 ağustos, pazartesi
|
Mioveni – Gloria Buzau
|
|
0:0
|
|
Chindia Targoviste – Steaua Bucuresti
|
|
1:1
|
|
11 eylül, pazartesi
|
Progresul Spartac – Dumbravita
|
|
1:3
|
|
|
|
Hafta 2
|
11 ağustos, cuma
|
Dumbravita – Corvinul Hunedoara
|
|
0:0
|
|
Unirea Slobozia – Viitorul Targu Jiu
|
|
1:1
|
|
Selimbar – Unirea Dej
|
|
2:0
|
|
Steaua Bucuresti – Metaloglobus
|
|
1:1
|
|
Miercurea Ciuc – Progresul Spartac
|
|
3:0
|
|
Concordia Chiajna – CSM Alexandria
|
|
0:1
|
|
Slatina – Chindia Targoviste
|
|
0:0
|
|
Gloria Buzau – Tunari
|
|
2:1
|
|
12 ağustos, cumartesi
|
Ceahlaul – Resita
|
|
4:0
|
|
13 ağustos, pazar
|
Arges – Mioveni
|
|
0:0
|
|
|
Hafta 3
|
18 ağustos, cuma
|
Corvinul Hunedoara – Miercurea Ciuc
|
|
2:0
|
|
CSM Alexandria – Selimbar
|
|
0:1
|
|
Progresul Spartac – Concordia Chiajna
|
|
0:6
|
|
Viitorul Targu Jiu – Ceahlaul
|
|
0:2
|
|
Metaloglobus – Slatina
|
|
1:1
|
|
Resita – Dumbravita
|
|
2:1
|
|
19 ağustos, cumartesi
|
Mioveni – Unirea Slobozia
|
|
1:1
|
|
Unirea Dej – Steaua Bucuresti
|
|
2:6
|
|
Tunari – Arges
|
|
1:1
|
|
21 ağustos, pazartesi
|
Chindia Targoviste – Gloria Buzau
|
|
1:1
|
|
|
|
Hafta 4
|
25 ağustos, cuma
|
Dumbravita – Viitorul Targu Jiu
|
|
1:1
|
|
Unirea Slobozia – Tunari
|
|
3:1
|
|
Miercurea Ciuc – Resita
|
|
1:1
|
|
Concordia Chiajna – Selimbar
|
|
0:1
|
|
Ceahlaul – Mioveni
|
|
0:1
|
|
Slatina – Unirea Dej
|
|
1:2
|
|
Arges – Chindia Targoviste
|
|
0:2
|
|
Gloria Buzau – Metaloglobus
|
|
1:0
|
|
26 ağustos, cumartesi
|
Steaua Bucuresti – CSM Alexandria
|
|
1:1
|
|
Progresul Spartac – Corvinul Hunedoara
|
|
1:2
|
|
|
Hafta 5
|
1 eylül, cuma
|
Corvinul Hunedoara – Concordia Chiajna
|
|
2:2
|
|
CSM Alexandria – Slatina
|
|
0:1
|
|
Viitorul Targu Jiu – Miercurea Ciuc
|
|
1:1
|
|
Unirea Dej – Gloria Buzau
|
|
2:4
|
|
Resita – Progresul Spartac
|
|
0:0
|
|
2 eylül, cumartesi
|
Chindia Targoviste – Unirea Slobozia
|
|
0:1
|
|
Tunari – Ceahlaul
|
|
0:1
|
|
Metaloglobus – Arges
|
|
1:1
|
|
Mioveni – Dumbravita
|
|
0:1
|
|
4 eylül, pazartesi
|
Selimbar – Steaua Bucuresti
|
|
3:2
|
|
|
|
Hafta 6
|
13 eylül, çarşamba
|
Concordia Chiajna – Steaua Bucuresti
|
|
0:0
|
|
15 eylül, cuma
|
Dumbravita – Tunari
|
|
6:1
|
|
Unirea Slobozia – Metaloglobus
|
|
2:0
|
|
Progresul Spartac – Viitorul Targu Jiu
|
|
1:2
|
|
Miercurea Ciuc – Mioveni
|
|
0:0
|
|
Slatina – Selimbar
|
|
0:0
|
|
Gloria Buzau – CSM Alexandria
|
|
1:0
|
|
Corvinul Hunedoara – Resita
|
|
2:0
|
|
17 eylül, pazar
|
Arges – Unirea Dej
|
|
2:0
|
|
18 eylül, pazartesi
|
Ceahlaul – Chindia Targoviste
|
|
1:1
|
|
|
Hafta 7
|
21 eylül, perşembe
|
Selimbar – Gloria Buzau
|
|
2:1
|
|
22 eylül, cuma
|
CSM Alexandria – Arges
|
|
3:2
|
|
Viitorul Targu Jiu – Corvinul Hunedoara
|
|
2:1
|
|
Chindia Targoviste – Dumbravita
|
|
4:0
|
|
Tunari – Miercurea Ciuc
|
|
1:0
|
|
Metaloglobus – Ceahlaul
|
|
2:1
|
|
Mioveni – Progresul Spartac
|
|
3:1
|
|
Resita – Concordia Chiajna
|
|
3:2
|
|
23 eylül, cumartesi
|
Unirea Dej – Unirea Slobozia
|
|
0:0
|
|
24 eylül, pazar
|
Steaua Bucuresti – Slatina
|
|
1:1
|
|
|
|
Hafta 8
|
28 eylül, perşembe
|
Ceahlaul – Unirea Dej
|
|
1:0
|
|
29 eylül, cuma
|
Arges – Selimbar
|
|
0:0
|
|
Resita – Viitorul Targu Jiu
|
|
1:1
|
|
Concordia Chiajna – Slatina
|
|
1:0
|
|
Miercurea Ciuc – Chindia Targoviste
|
|
1:0
|
|
Progresul Spartac – Tunari
|
|
1:2
|
|
Dumbravita – Metaloglobus
|
|
1:1
|
|
30 eylül, cumartesi
|
Unirea Slobozia – CSM Alexandria
|
|
1:0
|
|
Gloria Buzau – Steaua Bucuresti
|
|
4:4
|
|
1 ekim, pazar
|
Corvinul Hunedoara – Mioveni
|
|
0:2
|
|
|
Hafta 9
|
5 ekim, perşembe
|
Steaua Bucuresti – Arges
|
|
3:1
|
|
6 ekim, cuma
|
CSM Alexandria – Ceahlaul
|
|
2:2
|
|
Viitorul Targu Jiu – Concordia Chiajna
|
|
2:2
|
|
Chindia Targoviste – Progresul Spartac
|
|
3:0
|
|
Metaloglobus – Miercurea Ciuc
|
|
0:0
|
|
Unirea Dej – Dumbravita
|
|
0:1
|
|
Mioveni – Resita
|
|
2:1
|
|
Slatina – Gloria Buzau
|
|
1:2
|
|
7 ekim, cumartesi
|
Selimbar – Unirea Slobozia
|
|
0:1
|
|
8 ekim, pazar
|
Tunari – Corvinul Hunedoara
|
|
1:1
|
|
|
|
Hafta 10
|
19 ekim, perşembe
|
Ceahlaul – Selimbar
|
|
0:0
|
|
20 ekim, cuma
|
Dumbravita – CSM Alexandria
|
|
2:0
|
|
Unirea Slobozia – Steaua Bucuresti
|
|
1:0
|
|
Progresul Spartac – Metaloglobus
|
|
0:1
|
|
Miercurea Ciuc – Unirea Dej
|
|
1:0
|
|
Resita – Tunari
|
|
1:1
|
|
21 ekim, cumartesi
|
Viitorul Targu Jiu – Mioveni
|
|
1:0
|
|
Corvinul Hunedoara – Chindia Targoviste
|
|
2:1
|
|
22 ekim, pazar
|
Concordia Chiajna – Gloria Buzau
|
|
1:0
|
|
23 ekim, pazartesi
|
Arges – Slatina
|
|
1:1
|
|
|
Hafta 11
|
25 ekim, çarşamba
|
Steaua Bucuresti – Ceahlaul
|
|
3:1
|
|
27 ekim, cuma
|
CSM Alexandria – Miercurea Ciuc
|
|
1:2
|
|
Selimbar – Dumbravita
|
|
1:0
|
|
Chindia Targoviste – Resita
|
|
4:1
|
|
Tunari – Viitorul Targu Jiu
|
|
0:0
|
|
Metaloglobus – Corvinul Hunedoara
|
|
1:2
|
|
Unirea Dej – Progresul Spartac
|
|
1:0
|
|
Mioveni – Concordia Chiajna
|
|
1:1
|
|
28 ekim, cumartesi
|
Gloria Buzau – Arges
|
|
0:2
|
|
29 ekim, pazar
|
Slatina – Unirea Slobozia
|
|
1:0
|
|
|
|
Hafta 12
|
3 kasım, cuma
|
Corvinul Hunedoara – Unirea Dej
|
|
4:0
|
|
Dumbravita – Steaua Bucuresti
|
|
0:0
|
|
Viitorul Targu Jiu – Chindia Targoviste
|
|
0:0
|
|
Concordia Chiajna – Arges
|
|
1:0
|
|
Ceahlaul – Slatina
|
|
4:0
|
|
Mioveni – Tunari
|
|
4:0
|
|
Resita – Metaloglobus
|
|
5:0
|
|
4 kasım, cumartesi
|
Progresul Spartac – CSM Alexandria
|
|
1:3
|
|
Miercurea Ciuc – Selimbar
|
|
1:2
|
|
5 kasım, pazar
|
Unirea Slobozia – Gloria Buzau
|
|
0:1
|
|
|
Hafta 13
|
8 kasım, çarşamba
|
Chindia Targoviste – Mioveni
|
|
0:2
|
|
9 kasım, perşembe
|
Gloria Buzau – Ceahlaul
|
|
1:1
|
|
Arges – Unirea Slobozia
|
|
0:1
|
|
10 kasım, cuma
|
Selimbar – Progresul Spartac
|
|
2:1
|
|
Tunari – Concordia Chiajna
|
|
1:1
|
|
Metaloglobus – Viitorul Targu Jiu
|
|
2:1
|
|
Unirea Dej – Resita
|
|
1:3
|
|
Slatina – Dumbravita
|
|
3:0
|
|
CSM Alexandria – Corvinul Hunedoara
|
|
0:2
|
|
13 kasım, pazartesi
|
Steaua Bucuresti – Miercurea Ciuc
|
|
1:0
|
|
|
|
Hafta 14
|
22 kasım, çarşamba
|
Ceahlaul – Arges
|
|
2:0
|
|
23 kasım, perşembe
|
Dumbravita – Gloria Buzau
|
|
0:1
|
|
24 kasım, cuma
|
Progresul Spartac – Steaua Bucuresti
|
|
1:6
|
|
Tunari – Chindia Targoviste
|
|
0:2
|
|
Miercurea Ciuc – Slatina
|
|
1:0
|
|
Mioveni – Metaloglobus
|
|
0:2
|
|
Resita – CSM Alexandria
|
|
3:1
|
|
25 kasım, cumartesi
|
Viitorul Targu Jiu – Unirea Dej
|
|
2:1
|
|
Corvinul Hunedoara – Selimbar
|
|
0:0
|
|
27 kasım, pazartesi
|
Concordia Chiajna – Unirea Slobozia
|
|
0:0
|
|
|
Hafta 15
|
29 kasım, çarşamba
|
Selimbar – Resita
|
|
2:2
|
|
Steaua Bucuresti – Corvinul Hunedoara
|
|
0:1
|
|
Arges – Dumbravita
|
|
2:0
|
|
30 kasım, perşembe
|
Gloria Buzau – Miercurea Ciuc
|
|
0:2
|
|
1 aralık, cuma
|
Unirea Slobozia – Ceahlaul
|
|
2:1
|
|
CSM Alexandria – Viitorul Targu Jiu
|
|
0:1
|
|
Metaloglobus – Tunari
|
|
3:3
|
|
Unirea Dej – Mioveni
|
|
0:1
|
|
Slatina – Progresul Spartac
|
|
1:0
|
|
2 aralık, cumartesi
|
Chindia Targoviste – Concordia Chiajna
|
|
1:1
|
|
|
|
Hafta 16
|
21 aralık, perşembe
|
Concordia Chiajna – Ceahlaul
|
|
1:2
|
|
23 aralık, cumartesi
|
Corvinul Hunedoara – Slatina
|
|
3:0
|
|
Dumbravita – Unirea Slobozia
|
|
0:2
|
|
Chindia Targoviste – Metaloglobus
|
|
0:0
|
|
Tunari – Unirea Dej
|
|
0:1
|
|
Mioveni – CSM Alexandria
|
|
1:0
|
|
Resita – Steaua Bucuresti
|
|
3:1
|
|
24 aralık, pazar
|
Viitorul Targu Jiu – Selimbar
|
|
0:3
|
|
Progresul Spartac – Gloria Buzau
|
|
1:5
|
|
25 aralık, pazartesi
|
Miercurea Ciuc – Arges
|
|
2:1
|
|
|
Hafta 17
|
29 şubat, perşembe
|
Gloria Buzau – Corvinul Hunedoara
|
|
2:1
|
|
1 mart, cuma
|
Unirea Slobozia – Miercurea Ciuc
|
|
1:3
|
|
CSM Alexandria – Tunari
|
|
0:1
|
|
Metaloglobus – Concordia Chiajna
|
|
2:0
|
|
Unirea Dej – Chindia Targoviste
|
|
1:3
|
|
Ceahlaul – Dumbravita
|
|
2:0
|
|
Slatina – Resita
|
|
0:0
|
|
Arges – Progresul Spartac
|
|
1:0
|
|
2 mart, cumartesi
|
Selimbar – Mioveni
|
|
1:0
|
|
4 mart, pazartesi
|
Steaua Bucuresti – Viitorul Targu Jiu
|
|
5:0
|
|
|
|
Hafta 18
|
6 mart, çarşamba
|
Concordia Chiajna – Dumbravita
|
|
0:2
|
|
8 mart, cuma
|
Corvinul Hunedoara – Arges
|
|
2:0
|
|
Viitorul Targu Jiu – Slatina
|
|
1:2
|
|
Chindia Targoviste – CSM Alexandria
|
|
3:0
|
|
Tunari – Selimbar
|
|
0:0
|
|
Metaloglobus – Unirea Dej
|
|
2:1
|
|
Resita – Gloria Buzau
|
|
2:0
|
|
9 mart, cumartesi
|
Progresul Spartac – Unirea Slobozia
|
|
0:2
|
|
Miercurea Ciuc – Ceahlaul
|
|
2:0
|
|
10 mart, pazar
|
Mioveni – Steaua Bucuresti
|
|
2:0
|
|
|
Hafta 19
|
15 mart, cuma
|
Unirea Slobozia – Corvinul Hunedoara
|
|
3:1
|
|
CSM Alexandria – Metaloglobus
|
|
1:1
|
|
Selimbar – Chindia Targoviste
|
|
2:1
|
|
Steaua Bucuresti – Tunari
|
|
2:1
|
|
Unirea Dej – Concordia Chiajna
|
|
0:2
|
|
Ceahlaul – Progresul Spartac
|
|
4:0
|
|
Slatina – Mioveni
|
|
0:0
|
|
Arges – Resita
|
|
1:0
|
|
Gloria Buzau – Viitorul Targu Jiu
|
|
5:0
|
|
Dumbravita – Miercurea Ciuc
|
|
1:1
|
|
|