Hafta 1
|
5 ağustos, cumartesi
|
Bregalnica – Sileks
|
|
2:1
|
|
Tikves – Makedonija GP
|
|
1:0
|
|
Struga – Gostivar
|
|
2:0
|
|
Voska – Skendija
|
|
0:1
|
|
Akademija Pandev – Vardar
|
|
1:0
|
|
6 ağustos, pazar
|
Rabotnicki – Shkupi
|
|
3:1
|
|
|
|
Hafta 2
|
12 ağustos, cumartesi
|
Akademija Pandev – Voska
|
|
2:0
|
|
Makedonija GP – Bregalnica
|
|
1:0
|
|
Gostivar – Tikves
|
|
0:3
|
|
Sileks – Rabotnicki
|
|
2:0
|
|
Vardar – Shkupi
|
|
0:1
|
|
3 ekim, salı
|
Skendija – Struga
|
|
1:0
|
|
|
Hafta 3
|
19 ağustos, cumartesi
|
Shkupi – Sileks
|
|
1:1
|
|
Voska – Vardar
|
|
3:2
|
|
Tikves – Skendija
|
|
1:2
|
|
Bregalnica – Gostivar
|
|
2:1
|
|
Rabotnicki – Makedonija GP
|
|
1:0
|
|
20 ağustos, pazar
|
Struga – Akademija Pandev
|
|
1:2
|
|
|
|
Hafta 4
|
22 ağustos, salı
|
Makedonija GP – Shkupi
|
|
0:0
|
|
Gostivar – Rabotnicki
|
|
2:0
|
|
Skendija – Bregalnica
|
|
2:0
|
|
Vardar – Sileks
|
|
2:2
|
|
23 ağustos, çarşamba
|
Akademija Pandev – Tikves
|
|
2:0
|
|
26 eylül, salı
|
Voska – Struga
|
|
0:1
|
|
|
Hafta 5
|
26 ağustos, cumartesi
|
Shkupi – Gostivar
|
|
3:1
|
|
Tikves – Voska
|
|
1:1
|
|
Bregalnica – Akademija Pandev
|
|
1:0
|
|
Sileks – Makedonija GP
|
|
2:2
|
|
Rabotnicki – Skendija
|
|
1:2
|
|
31 ekim, salı
|
Struga – Vardar
|
|
4:0
|
|
|
|
Hafta 6
|
1 eylül, cuma
|
Akademija Pandev – Rabotnicki
|
|
0:0
|
|
Voska – Bregalnica
|
|
2:0
|
|
Gostivar – Sileks
|
|
1:2
|
|
Skendija – Shkupi
|
|
0:0
|
|
Vardar – Makedonija GP
|
|
2:1
|
|
3 eylül, pazar
|
Struga – Tikves
|
|
3:1
|
|
|
Hafta 7
|
15 eylül, cuma
|
Shkupi – Akademija Pandev
|
|
1:0
|
|
16 eylül, cumartesi
|
Makedonija GP – Gostivar
|
|
3:0
|
|
Tikves – Vardar
|
|
1:0
|
|
Rabotnicki – Voska
|
|
2:0
|
|
Bregalnica – Struga
|
|
1:3
|
|
Sileks – Skendija
|
|
2:1
|
|
|
|
Hafta 8
|
23 eylül, cumartesi
|
Struga – Rabotnicki
|
|
1:0
|
|
Tikves – Bregalnica
|
|
2:1
|
|
Akademija Pandev – Sileks
|
|
1:1
|
|
Skendija – Makedonija GP
|
|
1:0
|
|
Vardar – Gostivar
|
|
0:2
|
|
Voska – Shkupi
|
|
2:3
|
|
|
Hafta 9
|
29 eylül, cuma
|
Makedonija GP – Akademija Pandev
|
|
1:0
|
|
30 eylül, cumartesi
|
Sileks – Voska
|
|
4:2
|
|
Bregalnica – Vardar
|
|
0:0
|
|
Gostivar – Skendija
|
|
2:2
|
|
Shkupi – Struga
|
|
2:0
|
|
Rabotnicki – Tikves
|
|
1:0
|
|
|
|
Hafta 10
|
6 ekim, cuma
|
Akademija Pandev – Gostivar
|
|
0:1
|
|
Voska – Makedonija GP
|
|
2:1
|
|
Tikves – Shkupi
|
|
1:1
|
|
Bregalnica – Rabotnicki
|
|
2:1
|
|
7 ekim, cumartesi
|
Vardar – Skendija
|
|
0:2
|
|
Struga – Sileks
|
|
2:0
|
|
|
Hafta 11
|
21 ekim, cumartesi
|
Shkupi – Bregalnica
|
|
1:0
|
|
Makedonija GP – Struga
|
|
0:3
|
|
Gostivar – Voska
|
|
1:1
|
|
Sileks – Tikves
|
|
1:0
|
|
Skendija – Akademija Pandev
|
|
1:1
|
|
Rabotnicki – Vardar
|
|
0:1
|
|
|
|
Hafta 12
|
27 ekim, cuma
|
Sileks – Bregalnica
|
|
0:0
|
|
28 ekim, cumartesi
|
Shkupi – Rabotnicki
|
|
3:0
|
|
Makedonija GP – Tikves
|
|
1:1
|
|
Gostivar – Struga
|
|
2:1
|
|
Skendija – Voska
|
|
1:1
|
|
Vardar – Akademija Pandev
|
|
1:0
|
|
|
Hafta 13
|
3 kasım, cuma
|
Voska – Akademija Pandev
|
|
1:1
|
|
Tikves – Gostivar
|
|
2:2
|
|
Bregalnica – Makedonija GP
|
|
2:3
|
|
Rabotnicki – Sileks
|
|
1:0
|
|
4 kasım, cumartesi
|
Struga – Skendija
|
|
2:1
|
|
Shkupi – Vardar
|
|
2:0
|
|
|
|
Hafta 14
|
10 kasım, cuma
|
Akademija Pandev – Struga
|
|
2:1
|
|
Gostivar – Bregalnica
|
|
1:0
|
|
Skendija – Tikves
|
|
1:0
|
|
Vardar – Voska
|
|
1:2
|
|
11 kasım, cumartesi
|
Sileks – Shkupi
|
|
2:1
|
|
Makedonija GP – Rabotnicki
|
|
0:1
|
|
|
Hafta 15
|
24 kasım, cuma
|
Bregalnica – Skendija
|
|
2:2
|
|
25 kasım, cumartesi
|
Shkupi – Makedonija GP
|
|
1:0
|
|
Tikves – Akademija Pandev
|
|
1:0
|
|
Rabotnicki – Gostivar
|
|
0:0
|
|
5 aralık, salı
|
Struga – Voska
|
|
1:0
|
|
Sileks – Vardar
|
|
3:2
|
|
|
|
Hafta 16
|
28 kasım, salı
|
Akademija Pandev – Bregalnica
|
|
1:1
|
|
Voska – Tikves
|
|
0:3
|
|
Makedonija GP – Sileks
|
|
1:0
|
|
Vardar – Struga
|
|
1:3
|
|
Skendija – Rabotnicki
|
|
2:0
|
|
Gostivar – Shkupi
|
|
0:0
|
|
|
Hafta 17
|
1 aralık, cuma
|
Makedonija GP – Vardar
|
|
0:1
|
|
2 aralık, cumartesi
|
Rabotnicki – Akademija Pandev
|
|
1:0
|
|
Shkupi – Skendija
|
|
1:0
|
|
Tikves – Struga
|
|
2:3
|
|
Bregalnica – Voska
|
|
2:2
|
|
Sileks – Gostivar
|
|
1:1
|
|
|
|
Hafta 18
|
8 aralık, cuma
|
Gostivar – Makedonija GP
|
|
1:0
|
|
9 aralık, cumartesi
|
Akademija Pandev – Shkupi
|
|
0:1
|
|
Voska – Rabotnicki
|
|
3:2
|
|
Struga – Bregalnica
|
|
2:1
|
|
Skendija – Sileks
|
|
3:1
|
|
Vardar – Tikves
|
|
2:0
|
|
|
Hafta 19
|
16 şubat, cuma
|
Gostivar – Vardar
|
|
1:1
|
|
17 şubat, cumartesi
|
Shkupi – Voska
|
|
3:0
|
|
Makedonija GP – Skendija
|
|
0:1
|
|
Bregalnica – Tikves
|
|
2:1
|
|
Sileks – Akademija Pandev
|
|
0:1
|
|
Rabotnicki – Struga
|
|
0:0
|
|
|
|
Hafta 20
|
23 şubat, cuma
|
Struga – Shkupi
|
|
2:2
|
|
24 şubat, cumartesi
|
Akademija Pandev – Makedonija GP
|
|
3:0
|
|
Voska – Sileks
|
|
0:0
|
|
Tikves – Rabotnicki
|
|
2:0
|
|
Skendija – Gostivar
|
|
2:2
|
|
Vardar – Bregalnica
|
|
2:0
|
|
|
Hafta 21
|
2 mart, cumartesi
|
Shkupi – Tikves
|
|
0:0
|
|
Makedonija GP – Voska
|
|
1:2
|
|
Gostivar – Akademija Pandev
|
|
2:0
|
|
Sileks – Struga
|
|
0:0
|
|
Skendija – Vardar
|
|
3:0
|
|
Rabotnicki – Bregalnica
|
|
2:0
|
|
|
|
Hafta 22
|
5 mart, salı
|
Vardar – Rabotnicki
|
|
1:0
|
|
Bregalnica – Shkupi
|
|
0:0
|
|
Tikves – Sileks
|
|
1:0
|
|
Struga – Makedonija GP
|
|
2:1
|
|
Voska – Gostivar
|
|
1:1
|
|
Akademija Pandev – Skendija
|
|
0:0
|
|
|